Widok

Wzrost i waga 8-latki

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Ile przecietnie waza 8 letnie dziewczynki? Mona corka ma niecale 8.5 roku ma 144 cm i 43 kg , jest zdrowa dobrze zbudowana wysportowana dziewczynka , niektorzy mowia ze wazy za duzo ale ona szybko rosnie, zreszta ma takie predyspozycje genetyczne nr buta to male 37 ,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To dużo jak na dziecko 8-letnie. Ale jeśli ma po kim być taka, to wszystko jasne :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
dobrze waży, ma dobre BMI, sprawdź na siatce centylowej :) i nie słuchaj ludzi, tylko lekarza ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
moja corka ma tez 8 lat 149cm 39kgi rozmiar buta 36:) a urodzila sie z waga 2400 i 50cm:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie jest za chuda ? ma trochę niedowagi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
U niej centyle zawsze byly na 97 :) , maz ma 2 metry , wiec dlatego taka wysoka , bo ja to malutka 170 wiec nie po mnie , troche sie martwilam ale widze ze nie tylko moja taka duza , w sumie najwazniejsze zeby byla zdrowa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

rodzice chrzestni-kiedy zapytać? (20 odpowiedzi)

Tak sobie myślę kiedy prosi się by dana osoba została rodzcem chrzestnym naszego Maluszka? Jak...

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

do góry