Widok

z kartami typu fitprofit nie ma co narzekać

Gdyby nie karta fitprofit i lokalizacja bliska mojemu miejscu zamieszkania, to na pewno bym tej siłowni nie wybrała, bo:
1) bardzo mała; bardzo niski sufit; powietrze praktycznie stoi i jedna śmierdząca osoba (zdarzają się takie) zasmradza całą salę; bardzo słaba klimatyzacja (oszczędność?)
2) niewiele sprzętu, zaniedbany (np. rozwalone wyświetlacze); w godzinach szczytu trzeba czekać w kolejce
3) słaby wybór zajęć z trenerami
4) do 15:00 płatny parking

Plusy to: fajne sauny, możliwość skorzystania z systemu OK, multisport i fitprofit
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 2
 
wyposażenie: 2
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 4
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Nie mam w zwyczaju odpisywać na opinię, ale ta zawiera w sobie nieprawdę i jest skrajnie nieobiektywna.

Parking jest bezpłatny cały dzień od zawsze.
Powierzchnia klubu, to ok 1350 m2, jest to drugi co do wielkości klub w Trójmieście. Średnia wysokość sal w klubie to ponad 3,5 metra. Ilość stanowisk na sali kardio: 35, na siłowni ponad 80, nie licząc nieograniczonej ilości stanowisk z wolnymi ciężarami na sali stretchingu: hantle, sztangi, bosu, skakanki, tubingi, ponad 20 rowerów stacjonarnych, 10 ergometrów wioślarskich, i inne... Klimatyzacja, w zależności od ilości osób w klubie pracuje w zakresie 1-3, a ćwicząc wśród innych w pomieszczeniach zamkniętych nie można oczekiwać leśnego zapachu.
Zajęcia zorganizowane to 55 godzin tygodniowo, w tym także Aqua aerobik.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm a dlaczego nie pojawiła się tu moja odpowiedź na komentarz? Odpiszę raz jeszcze, ale krócej. Z parkingiem to mój błąd, ale resztę podtrzymuję. Sprzętu jest mało i jest zaniedbany (nikt się nie interesował przez wiele dni, że np. wyświetlacz na ergometrze wioślarskim w ogóle nie działa; czyli nikt nawet raz w tygodniu sprzętu nie sprawdza- nie wiem czy w ogóle został naprawiony). Powietrze w części kardio stoi. Na sali, do ciągłego użytku a nie podczas zajęć, są 2 rowery z cyclingu, ergometry są 3 (w tym jeden, jak pisałam, przez dłuższy czas był nie do użytku). Dla mnie to za mało, bo w godzinach szczytu są korki do sprzętu. To moja subiektywna opinia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry