Widok

zabieg na rzesy

Czy istnieja jakies zabiegi w salonach kosmetycznych na rzesy zeby zgestnialy? Po ciazy strasznie sie przerzedzily i mam ich malo a nie chce zadnych sztucznych rzes.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja polecam olejowanie rzęs - możesz to robić w domu, tylko musisz być systematyczna :) ja też nie lubię sztucznych - dlatego wolałam poczekać dłużej, ale wyhodować swoje naturalne firanki :) A wszystko dzięki tym poradom http://magdalenajaglarz.pl/blog/pielegnacja-domowa/sposoby-na-dlugie-rzesy/ - nie jest to kolejny wpis o niczym, naprawdę skuteczne i działające metody :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Artykuł pod linkiem wyżej całkiem sensowny. Z doświadczenia mogę napisać, że 3 miesiące odżywiania doraźnego oraz zadbania o dietę bardzo pomogły mi zmienić strukturę rzęs. Dodatkowo henna podkreśliła ich długość - mam problem z jasnymi końcówkami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poszłabym na zabieg wydłużenia i pogrubienia rzęs ale nie wiem, do kogo można mieć w tej kwestii zaufanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście używam olejku rycynowego i mogę potwierdzić, że rzęsy są po nim gęste i mocne, ale wymaga to czasu i konsekwencji, najlepiej używać go codziennie. Słyszałam jakiś czas temu o "liftingu rzęs", podobno podkręca rzęsy i nadaje im kolor, a efekt utrzymuje sie nawet 8 tygodni. W tą długość trwania efektu raczej nie wierzę, ale zastanawiam się czy nie spróbować, bo mam bardzo jasne rzęsy i prawie ich nie widać gdy są niepomalowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

paznokcie zelowe gdzie? (76 odpowiedzi)

Gdzie polecacie zrobienie paznokci zelowych?I w miare nie drogo?

Dobrej jakości ubrania (20 odpowiedzi)

Chciałabym poznać wasze zdanie dotyczące dobrej jakości ubrań (i mam tu na myśli...

do góry