Widok

zaginiona kotka

Nadal szukamy zaginionej 4 lipca kotki Asi.
Kotka rasy Maine coon,dlugowlosa,czarno-biala,moze ktos widzial?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jak można "zgubić" mainkuna?!
Nieodpowiedzialni ludzie nie powinni dostawać zwierząt pod opiekę.
Dobrze, że hodowle wymieniają się danymi...

Jak sama nie wróciła do domu na noc, to pewnie już ktoś sobie przywłaszczył...
Szczególnie, że piszesz o 4 lipca... a jest 22 dni później...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nazywam sie Iwona Zielinska,a Ty jak,bo nie zauwazylam nawet imienia?
Prosilam o pomoc,a nie zlosliwe komentarze.Asia przyblakala sie do nas 4 lata temu i zostala,byla kotem wychodzacym i polujacym.Ale zawsze wracala nawet po 2 dniach.Pierwsze ogloszenie dalam 6 lipca.Masz jeszcze jakies pytania czy Twoj komentarz byl po prostu proba dokopania mi?Gratuluje,udalo sie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
"przyblakala sie do nas"
Rasowy kot się przybłąkał?! hahaha świetny żart...
A nawet jeśli -> takie rzeczy się zgłasza w odpowiednim miejscu...
Taki kot na 100% miał chip z informacją o właścicielu - bo wszczepiają je już w hodowli - każdy weterynarz może to odczytać...

Ale rozumiem, typowa polska mentalność Kalego:
Ukradliście komuś kota, a teraz liczycie na to, że ktoś Wam go odda... BRAWO...

Tak jak pisałem: tak to jest, jak nieodpowiedzialni ludzie zajmują się zwierzętami...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9
Szkoda slow na komentarz,nic dziwnego ze wstydzisz sie przedstawic
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Irytujesz się, bo komentarz w 100% słuszny i prawdziwy.

Daj znać jak się znajdzie, zawiadomię policję o możliwości popełnienia przestępstwa, Iwonko Zielińska z Bojana.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10
Aradash, ja miałem kota rasowego i nie był na 100% chipowany. Więc nie siej fermentu, że 100% jest. Większość hodowli właśnie nie chipuje zwierząt, decyzja należy do nabywcy. A skoro się przybłąkał, to się przybłąkał. Zwierze to zwierze, nie takie rasowce ludzie z domu wyrzucali lub nie szukali po zaginięciu. Więc nie oceniaj ludzi zza "szybki", a tym bardziej nie nazywaj złodziejami skoro ich nie znasz. I dobrze, że szukają nawet tyle dni po zaginięciu, a na przekór Tobie, świadczy to o nich dobrze, z nie źle.
I czemu nie możesz zgłosić na Policję teraz? Pośmiejemy się chóralnie i daję Ci słowo, że to nie będzie Iwona.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
"A skoro się przybłąkał, to się przybłąkał."
Nie ma "się przybłąkał" - każde zwierze ma właściciela.
Jeśli tego nie zgłosiła - jest to równoznaczne z kradzieżą.

"Większość hodowli właśnie nie chipuje zwierząt"
Stary Ty chyba żyjesz 50 lat temu? ;)
Jak kupowałeś pod stadionem na bazarze to nie wątpię...

"nie takie rasowce ludzie z domu wyrzucali lub nie szukali po zaginięciu"
Mierzysz swoją miarą rozumiem... To wiele wyjaśnia.

"I czemu nie możesz zgłosić na Policję teraz?"
Temu, że teraz nie ma dowodu rzeczowego w postaci kota jak byś nie zauważył ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
Dziekuje Ci Tomek,ale szkoda nerwow na tego czlowieka
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
I tu się z Tobą zgodzę, dlatego nie będę karmił trolla, który wie lepiej co ja miałem i gdzie kupowałem.Nie trawię takich ludzi.
A Tobie życzę szczęścia, może się znajdzie.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do Aradasha

Moi znajomi też mają rasowego kota, którego znaleźli ( i nie był czipowany). To, że ktoś zaopiekuje się zwierzęciem, które się przybłąkało czy zostało znalezione to tylko dobrze o nim świadczy. Ale niektórzy, sądząc po linkach, które reklamują jego osobę, nie mogą przeżyć chwili by komuś nie dokopać czy nie dowalić. Mówi się, że każdy sadzi po sobie, czyżbyś zajmował się kradzieżą rasowych kotów ? Oczywiście to ironia, jakbyś nie zrozumiał. Żal, że ktoś może być tak przepełniony żółcią i nieżyczliwością i szuka sobie ofiar, nawet wśród ludzi, których właśnie dotknął jakiś problem. Kopanie leżącego, bezinteresowna złośliwość -oczywiście anonimowo. Brawo - to taka piękna polska cecha....
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Twej wielkiej mądrości nie przeszło Ci przez myśl, że ~4 lata temu ktoś zgubił tego samego kota i też po nim płakał i szukał?

Hindusi by powiedzieli, że to karma - moja złośliwość nie ma tu nic do rzeczy.

"To, że ktoś zaopiekuje się zwierzęciem, które się przybłąkało czy zostało znalezione to tylko dobrze o nim świadczy."
A czy ja gdziekolwiek napisałem coś innego?
Z takim tylko wyjątkiem, że dobrze świadczy TYLKO o tych, którzy podejmą próbę odnalezienia prawowitego właściciela zwierzaka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8
Tak sie sklada,ze 4 lata temu jak Asia sie do nas przyblakala to szukalam jej wlasciciela,rozwiesilam ogloszenia i pytalam we wszystkich sklepach w Bojanie czy ktos nie zszuka kota.I nie byla zachipowana,bo to tez sprawdzilam.Jedyna rzecz ktorej nie zrobilam to nie dalam ogloszenia na forum,bo nawet wtedy niw wiedzialam ,ze istnieje.Dziekuje wszystkim,ktorzy rozumieja moj bol.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ależ ja doskonale rozumiem Twój ból.
Napisałem tylko, że SAMA sobie jesteś winna.

Nie był zachipowany i szukałaś właściciela? Też Ci mogę napisać bajeczkę w którą z kolei Ty nie uwierzysz ;) Mój norweski leśny nigdy nie uciekł... Hmm... być może dlatego że nie wypuszczam jej z domu a jak już to pilnuje? :)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Nie interesuje mnie w co wierzysz i nie zamierzam tlumaczyc sie ze swojego zycia i tego co robie.Szkoda,ze dzieki takim jak Ty to forum umiera,bo ludzie boja sie cokolwiek napisac,zeby nie pasc ofiara zlosliwych komentarzy.Ja w kazdym razie koncze swoja aktywnosc,powodzenia
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
"nie zamierzam tlumaczyc sie ze swojego zycia"

Interesujące...
To dlaczego wyżej to zrobiłaś?
Jeśli nie masz nic na sumieniu to byś nie odpisywała, że kotka nie miała chipa i że szukałaś ;)
Ale co ja tam wiem ;)))))

Nikt nie rozumie mojego bólu :(
A gdzieś przecież muszę wyrzucić głęboko zakorzenioną frustrację z powodu g*wnianej pracy, braku jakiegokolwiek wykształcenia i perspektyw na lepsze jutro :(
Padło na Ciebie, ale nikt mnie nie rozumie :(((
Co mam zrobić?
Już wiem... napiszę do pudelka!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Strasznie upierdliwy typ ten aradash. Uczepil się jak rzep psiego ogona. Trzymam kciuki za Twoją kotkę
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeżeli ktoś jest tu sfrustrowany to tylko i wyłącznie pan Ardash. Forum z złożenia ma być miejscem integracji i wzajemnej pomocy, ktoś czegoś potrzebuje, szuka czegoś, kogoś. Niestety okazuje się, że dla niektórych to miejsce, gdzie mogą wylać wiadro pomyj na innych, wygłaszać swoje pseudo obiektywne sądy, krytykować wszystko i wszystkich oczywiście z pozycji ideału.: mój kot jest czipowany, mój kot nie ucieka, jest pilnowany. Pewnie bo od kogoś tak zgorzkniałego to nawet męczennik by nawiał... Człowieku zajmij się polityką i to na wysokim szczeblu, przy swojej wredocie masz duże szanse, chociaż konkurencja spora ;-)
A może moderator mógłby blokować osoby, które "sieją mowę nienawiści"
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
odrażający typ ten Aradash - oby jak najmniej takich spotykać na swej drodze - czego wszystkim Wam i sobie życzę
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
"sieją mowę nienawiści"
Made my day :DDD

Idź się lecz człowieku na nogi :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Inne tematy z forum Bojano

Nowa grupa (5 odpowiedzi)

W obawie że stara grupa zostanie sprzedana, utworzona została nowa, by dalej była to grupa...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Bojano drugie Banino. (13 odpowiedzi)

W kontekście planowania przestrzennego, proponuje wypunktować dokonania naszego Wójta. 1)...

do góry