Widok

zajęcia w calypso w Sopocie

Od ponad dwóch miesięcy jestem posiadaczem karnetu w Calypso w Sopocie, do tej pory chodziłem tylko na siłownie, ale w związku z tym, że w przeszłości dużo jezdziłem na rowerze postanowiłem sprawdzić jak wygląda jazda w sali. Trafiłem na zajęcia do Jacka. Zacznę od tego, że już na samym początku pomógł mi ustawić rower i wytłumaczył "co i jak". Zajęcia bardzo wyczerpujące, szybkie tempo, które nie wszystkim może odpowiadać, niezle dobrana muzyka, chociaż sam słucham innej. Jedyny minus-o ile klima działa, to mógłby ją czasem włączyć.
Siłownia sama w sobie dobra, czysto, fajni ludzie i plus duży parking.
Moja ocena
Calypso Sopot kategoria: Siłownie i fitness kluby
obsługa: 6
 
oferta: 4
 
wyposażenie: 4
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty chyba nie widziałeś dużego parkingu(?) !! Parking i owszem jest ale do spółki z LIDLEM który jest na parterze a do tego... tam gdzie jest miejsce dla NIEPEŁNOSPRAWNYCH to parkują i klienci CALYYYPSO!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kilka parkingow widzialem i raczej maly on nie jest. druga sprawa jest to ze ludzie parkuja sie jak debile- nie tylko koperty dla "NIEPELNOSPRAWNYCH" ale i zajmuja jednym autem dwa i trzy miejsca. jak dalej tak bedzie to miejsca bedzie malo dla kazdego nie tylko dla klientow CALYYYPSOO, ale i LIDLA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry