Widok

zakup działki pod budowę - gdzie?

Witam Was! Rok temu przeprowadziliśmy się z mężem z południa Polski do Gdańska. Na razie wynajmujemy mieszkanie, ale myślimy o budowie domu w okolicy Trójmiasta. Ponieważ nie znam za bardzo okolic Trójmiasta, proszę Was o poradę - w której okolicy szukać działki? Chcielibyśmy przeznaczyć na nią tak do 200 tys. i zależałoby nam na powierzchni 800-1000m2, dom około 150m2, biorąc pod uwagę, że potrzebujemy dobry dojazd do pracy na Oliwie, a dzieci muszą mieć w miarę blisko szkołę. Tak wstępnie myśleliśmy o Wiczlinie, ale tam chyba za tyle działki nie kupimy, Chwaszczyno odpada dla mnie ze względu na maszt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w Bojanie super się mieszka i dojazd tez nie nastrecaproblemów
bardzo modna miejscowość
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

na osowej sporo, generalnie do oliwy "z tanich lokalizacji ani szybko ani tanio nie dojedziecie"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

200 tys na osowej ciezko, chyba ze na dalekich obrzeżach dzielnicy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, myślę że jednak coś można znaleźć działkę 1tys m2 w cenie do 200 tys. w Wiczlinie, jeśli jest Pani zainteresowana, to proszę o kontakt: marta_niemcunowicz(małpka)wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

rachunki za prad z Energii - licznik "inteligentny" (10 odpowiedzi)

Witam. Mam taki problem : od poczatku tego roku to juz drugi rachunek za energie elektryczna,...

Ile płaciliście za schody samonośne ? (29 odpowiedzi)

Witam, Będę potrzebować schodów do domu, zastanawiam się jaką opcję wybrać. Są to schody w...

Jakie biuro nieruchomości polececie ?? (92 odpowiedzi)

Jakie biuro nieruchomości polecacie ? . Mam zamiar sprzedać mieszkanie , a potem kupić większe...

do góry