Widok

zakupy online Wejherowo

Poszukuję sklepu do zakupów przez Internet. Auchan chyba nie obsługuje Wejherowa. Tesco też ze względu na przekręty odpada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tesco i przekręty? Powiesz coś więcej. Od ponad 2 lat regularnie zamawiam i jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ceny są orientacyjne, a to jest nie w porządku. Przychodzi zamówienie i łapiesz się za głowę, jak zobaczysz rachunek. To jest nie fair wobec klientów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwne. Ja zamawiam regularnie i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby były duże różnice. Orientacyjne są jeśli zamawiasz coś co jest na wagę, bo nigdy nie wyceluja idealnie wagi która określasz w zamówieniu produktu. Chyba, za dają zamienniki, i są droższe ale wtedy masz prawo odmówić.
Raz było opóźnienie w dostawie, jakieś pół godziny, to nie dość, ze zadzwoniono do mnie z infolinii, ze kierowca się spóźni, to jeszcze odjęto koszt dostawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A online można zamówić jeszcze w Piotrze i Pawle, ale zamówienie musi być na minimum 80 zł, w Tesco kwota dowolna. No i różnie z wyborem, jest raczej mniejszy, no i czasem wychodzi drożej. Ale tez zamawiam od czasu do czasu, głównie jeśli mam do kupienia większe ilości mięs, jakoś bardziej im ufam niż tym z tacek i tez złego słowa nie powiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W 100 % zgadzam się z ~Marynarka, korzystam z dostawy tesco 3-4 razy w miesiącu od dobrych 3 lat, jak tylko wdrożyli opcję zakupów internetowych, nigdy jeszcze mi się nie zdarzyło, że rachunek bardzo odbiega od kwoty orientacyjnej. Wiadomo, że jak kupujesz coś na wagę, to trzeba się liczyć z tym, że będzie różnica. Ceny są identyczne jak w sklepie, świeżość dostarczonych zakupów bez zarzutu ( kupuję owoce, warzywa, wędliny a nawet mięso - nigdy nie przysłali nic zgniłego czy śmierdzącego !!!! )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

Samodzielna nauka języka angielskiego - rady :) (150 odpowiedzi)

Hej :) Postanowiłam zacząć uczyć się języka angielskiego. Niestety finanse nie pozwalają na...

Dobry szampon na łupież (38 odpowiedzi)

Dziewczyny doradźcie coś, bo już mi ręce opadają!

do góry