Widok

zamknięte drogi

Dlaczego w niedzielę 06.08.2017 cała gmina jest sparaliżowana przez zamknięte drogi. Na stronie gminy nie ma żadnych informacji,tylko przy drogach informacje o zamknięciu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ma być jakiś triatlon przez gdynie, gm. szemud i rumie. na stronie gdynskiego UM jest napisane..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ci kolarze chyba znów będą jechać jak rok temu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

damy radę ,to tylko od 8 do13 /uśmiechnij się/ Miłej niedzieli
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeszcze 3 tygodnie po ostatnim wyścigu walały się taśmy "Shimano" po TPK. NIe dość, że blokują drogi to jeszcze syf po sobie zostawiają. W miastach wszystko uprzątnięte ale po za, to już wylane.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Iroman
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

czemu Szczurek robi impreze ktora de facto ma miejsce głownie w gminach osciennych? Czy Gmina Szemud mogła chociaż wystawić swoje logo na bulwarze w Gdyni? Chyba cos sie nam należy za te utrudnienia i brak mozliwosci opuszczenia wioski?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

masz problem dwa razy w roku pupe przewieźć inną drogą. ile razy dziennie przejeżdżasz ten odcinek drogi?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

nie mam i nie o to w tym wpisie chodzi. Jak jakiś megaloman robi igrzyska to niech to robi u siebie. Wątpie abyśmy coś z tego mieli.
Podaj swój adres to będę dwa razy w roku robił w twoim ogrodku grilla z rodziną i sąsiadami, tak zebys nie mogl wyjsc z domu, to tylko dwa razy w roku! Aha, za friko skorzystam też z kibelka i zostawie tobie śmieci!! Tylko dwa razy w roku. Ok?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Żal mi ciebie sss
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

sss jesteś tak prymitywny, czy tylko udajesz idiotę. Wpłacasz jakieś pieniądze za np. koncerty, które odbywają się na Kamiennej Górze w Gdyni, możesz posłuchać darmowo na koszt podatnika Gdyńskiego przepraszam grill w ogródku dla ciebie to rozrywka, czy za tydzień jak, pojedziesz na pokazy lotnicze na Bulwar zapłacisz, megalomanowi i podatnikowi Gdyńskiemu, nie ale twoja wursta z grilla przebija wszystko.Jest wiele imprez organizowanych też dla takich jak ty malkontentów, którzy tylko swój czubek nosa widzą Szkoda prymitywie na dialog z tobą czasu kiełba z grila i kibel to wszystko co wystarczy wsiowemu burakowi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Monia i gf są siebie warci, kompletnie niezrozumieli metafory o grillu i jeszcze wyzywaja od idiotów. Spływa to po mnie. Nie jesteście dla mnie żadnymi partnerami do jakiejkolwiek rozmowy. gf, cięzko zrozumieć twoje wypociny bez znaków interpunkcyjnych. Domyślam sie, że jesteś fanem "igrzysk", darmowej imprezy na koszt innych. Ja bym sie wstydził.
pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Zasługi Wójta Kalkowskiego - anty lista (33 odpowiedzi)

Jako, że druga tura tuż tuż a ludzie mają to do siebie, że zapominają szybko no i mamy dużo...

Pompa ciepła rachunki (26 odpowiedzi)

Cześć - jakie macie rachunki za ogrzewanie pompą ciepła (bez PV) - dom ok. 250 m2 - przykładam...

Gama Optica 16 marca otwarcie (7 odpowiedzi)

Dołącz do otwarcia naszego nowego punktu Gama Optica w Bojanie i skorzystaj z wielu...

do góry