Widok

zawiedziona - opinia

Zamierzałam zakupic krem z serii słonecznej La roche Posay,ponieważ czasami z gazetą codzienną otrzymuję magazyn Gemini oferta cenowa wydała się atrakcyjna.Po odstaniu kilku minut w aptece okazało się,że niemożliwa jest zapłata kartą !!!Jakież było moje zdziwienie.Brak
terminala płatniczego w dobie "plastikowego pieniądza".To chyba jedyna apteka tej sieci gdzie nie ma terminala płatniczego.Wolę kupic nieco drożej ale bez kolejki i płacąc tak jak mnie wygodnie.
Moja ocena
Apteka Gemini kategoria: Apteki
obsługa: -
 
asortyment: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie maja terminala do kart bo kazda taka platnosc kosztuje nie mniej niz 2 % kwoty transakcji. Apteka idzie na ilosc a nie na marze stad takie kolejki pomimo ze jednoczesnie czynne jest kilka okienek. Znakomita apteka dla ludzi ktorzy licza sie z groszem. Pomimo tego ze sam prawie wszedzie place karta i nie jestem osoba uboga to dosc czesto kupuje tam leki. Prosty przyklad lek essentiale forte w Walowej kosztuje okolo 25 zlotych w aptece kolo pogotowia cos kolo 34 ... 36 zlotych jest to pewna roznica prawda ? Mozna powiedziec ze kupuje tam w ramach walki z bandytyzmem cenowym innych aptek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry