Widok

zdecydowanie nie polecam

Po raz pierwszy skorzystałam z usług tej firmy i to był błąd,nigdy więcej!Zlecono transport niedużego mebla.Pomimo tego,że mebel był na palecie,profesjonalnie opakowany a na liście przewozowym widniała wyraźna informacja co zawiera przesyłka oraz zapis PROSZĘ O OSTROŻNOŚĆ,mebel dostarczono potłuczony-wyłamania,wyszczerbienia,sterta wiór.Przyjmując przesyłkę kurier zapewniał,że tak dobrze zapakowana może cały świat objechać i dotrze w stanie nienaruszonym,a tu tylko 300km i katastrofa.Kurier doręczający nie wie co wiezie pod jaki adres.Przy dostawie kurier wymusza potwierdzenie odbioru po czym ze słowami "nie mam czasu" robi wszystko aby jak najszybciej oddalić się i wymigać od spisania protokołu.Postawa kuriera poniżej krytyki,niemiły opryskliwy z odzywkami "i tak pani nic nie wyegzekwuje".Do protokołu próbował wpisać nieprawdziwe niepełne dane i znów odzywka "lepiej wiem jak ten druk wypełnić".Pani w infolinii wprowadza w błąd,twierdząc że wartość przesyłki została by zwrócona gdyby wykupiono ubezpieczenie,co po lekturze regulaminu okazuje się nieprawdą.Ciekawe ile jeszcze pseudo przyjemności spotka mnie ze strony tej firmy,gdyż nie zamierzam tego tak zostawić i złożyć reklamację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

DNO DNO DNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tragedia czekam na przesyłke juz 10 dni zadnego kontaktu telefonów nikt nie odbiera szkoda czasu na ta firme krzak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry