nowy wąteknowy wątek
zdejmowanie klątw, uroków

Mam pytanie i proszę, by zostało potraktowane poważnie.

Czy zna ktoś jakąś szeptuchę, kogoś kto potrafi zdejmować klątwy? Wiem, że w internecie raczej się nie ogłaszają :-) Pozostaje "droga pantoflowa". Jeśli ktoś ma jakąś wiedzę, proszę o info.

pozdrawiam

Re: zdejmowanie klątw, uroków

nie wierze

Madness is the gift, that has been given to me!!

Rozumiem, ale ja pytam, czy ktoś zna taką osobę, a nie czy wierzy czy nie.

chcialam tylko sie upewnic czy to przypadkiem nie mam problemów z oczami, najwidoczniej nie.
myślę że cięzko w 21 wieku prosić o wyrozumiałosc w sprawach uroków...biedna jestes, że mozna cię tak zmanipulowac

Nie wiem o czym piszesz. I Ty chyba również. Po prostu pytam, czy ktoś ma wiedzę na temat takiej osoby. Jeśli Ty takiej wiedzy nie posiadasz to chyba zbędne są te komentarze...

Emenems ona nic nie kuma..... Biedaczka teleportowała się ze średniowiecza.... Dramat.

najlepiej niepowodzenia w zyciu zwalac na uroki, zamiast wziąć się za siebie

Ania podaj meila

image

proszę:

herana@wp.pl

Witam,

Zajmuję się zdejmowaniem klątw, uroków. Na pierwszym miejscu stawiam właściwą diagnozę, ponieważ możliwych przyczyn niepowodzeń jest wiele
- od duchów, obciążeń karmicznych, po bardziej wewnętrzne zakłócenia, słabości.

W razie pytań polecam swoją witrynę - http://ScalenieDuszy.pl
w zakładce kontakt namiary na mnie - można pisać pytania, chętnie odpowiem.

Pozdrawiam
Bartosz Kazibudzki
ScalenieDuszy.pl

Ania, jeśli faktycznie jest, tak jak piszesz, to ja bym Ci się radziła udać do księdza egzorcysty, a nie do szeptuchy. I prościej, bo szukać daleko nie trzeba, i taniej, i skuteczniej.

image image

Madrze prawisz Miliani radzę do księdza isc, a najlepiej to padnij na kolana i proś Boga o rozwiązanie problmów, dla Niego bowiem nie ma nic nie możliwego!!

JEŚLI ktoś wieży w Boga... :] a nie ma takowego obowiązku :]

image

tfuu - "wierzy" :]

image

lepiej sama idź do Egzorcysty, bo od szeptuchy na pewno do niego trafisz.

Nie wolno korzystać z żadnych wróżbitów, szeptuch, tarota, itp. - to niebezpieczne otworzenie się na złego. Uważaj!

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Grant me(..) the wisdom to hide the bodies of those people I had
killed today because they pissed me off. Amen.

ogolnie rozumiem ze mamy XXI wiek a mialam okazje poznac troche ludzi ubabranych w okultyzm i inne ezoteryczne pierdy, naprawde syf nieziemski, faktem jest ze najwieksza krzywde sobie robia , bo psycha zjechana koncertowo, ale duchowo tez byli niezlymi syfiarzami i niestety czasem to sie udziela.

Mialam kiedys duzy problem z kims kto mnie( i nie tylko mnie) wrecz przesladowal i dziwne rzeczy sie dzialy, znam sie na psychologii i jak moje argumenty i logiczne wyjasnienia sie skonczyly, wyslalam maila do dominikanow z prosba o rozmowe, bylo milo, konkretnie, wymagalo troche wysilku od mnie takze, pomoglo :)
Mi pomogl O. Krzysztofowicz a w zasadzie jego SZEF ;), aczkolwiek mysle ze do kogo bys tam nie wyslala maila mozesz liczyc na rozmowe, i dyskrecje. Lepsze to niz jakies baby po lekturkach z tylka wzietych, ktore skasuja cie 500 zl za pozostawienie jeszcze wiekszego syfu.

Pozdrawiam

Znasz się na psychologii i okultyzmie jak zając na ogrodnictwie. Za to egzorcyzmy i księża w XXI wieku to nowoczesność i racjonalizm. Skoro jesteś taka wyedukowana, to skąd u Ciebie takie prostackie słownictwo? Faktycznie, masz problem, jak przebywasz w towarzystwie narkomanów, odprawiających rytuały po grzybach halucynogennych albo szatanistów/nie mylić z satanistami/.

Niech wszyscy, którzy źle mi życzą, pocałują mnie w d*pę.

Niech każdy wierzy w to co chce. Święte prawo każdego z nas...
A jeśli ktoś jest taki wierzący to niech sobie poczyta wyznania egzorcysty - jest tego nawet kilka tomów. Napisał to ksiądz, więc to nie są żadne książki typu egzorcyzmy emily rose czy annaliese.

http://www.aleksanderdzoga.pl/

image

ale dałeś czadu...zła dziewczynka w złej łazience przy diabelskim lustrze i szatańskim kranie tylko montaż taki sobie...

Nie gadaj, wystraszyłaś się^^

;))))))))

Halewicz ... ciary mnie przeszły ;/ idź Ty!

Jak zwykle wszyscy ogromnie pomocni.Polskie spoleczenstwo pseudo katolickie i chetne w "pomocy".Nie przejmuj sie debilnymi komentarzami w stylu "nie wierze", czy tez..."mamy XXIw".
Ja rowniez chetnie poznala bymadres kogos takiego jak szeptucha i nie mam z tym problemow nawet jako katoliczka.
Przeczytajcie sobie ze i nawet ksieza to szeptuch chodzili...Wszyscy sie madrza a pojcia nie maja.

sie modrzo pojecia nie majo

Weronika, chyba szukasz po prostu czarodziejsklich przygod w zyciu i tyle, oczyeiscie mozesz wysapac pare stow na 'szeptuche" ktora nic nie zrobi ale TY SIE LEPIEJ POCZUJESZ
pytanie czy to rozwiazuje problem..

rozumiem tez ze pojscie do ksiedza odpada dla ludzi takich jak ty "bo nie chcesz wyjsc na idiotke" hehe no coz... albo
"ksiadz to juz nudne" albo "ksiadz to nie to"

czyli wiec problemu nie ma a Ty i ludzie tobie podobni po prostu chca troche ezoterycznego zametu zeby sie cos dzialo innego, lepszego niz u kowalskiej.
baw sie baw, a syf ci sie do d*py dobierze i dopiero zobaczysz z czym zadzierasz :)

Wtedy już będzie za późno na zobaczenie czegokolwiek - pozostanie płacz i zgrzytanie zębów.

no bo wiesz

ksiadz jest Passe...

z tym ze ja ogolnie jestem daleko od latania ze wszystkim do ksiezy ogolnie, zwlaszcza jak sa debilami, a sa w wiekszosci. Niemniej do Boga sie d u p a nie odwracam nigdy. odalam namiar na sprawdzonych ludzi ktorzy pomagaja i nie robia przy tym afery, ale jak chcesz sie hiper magicznie pomasturbowac przy pomocy jakiejs sciemniary - prosz bardzo.

znam towarzycho ezoterykow naprawde dobrze, nie ma tam absolutnie zadnej obiektywnej instytucji sprawdzajacej umiejetnosci , wiec kto se zamarzy ze czyms tam bedzie tym bedzie, pomijam garsteczke ludzi z prawdziwymi talentami, ale ci zazwyczaj sami sie pojawiaja i nigdy nie biora kasy. Reszta to sciemniacze tacy ze az zal ze ludzie sie daja nabrac.

Niestety klątwy i uroki to nie zabobony! Oczywiście że dużo zależy od nas co zrobimy z naszym życiem, lecz klątwy i tego typu rzeczy potrafią bardzo je utrudnić, a już na pewno doprowadzić do tragedii. Każdy ma intuicję i wyczuwa czy padł ofiarą czegoś takiego. Poza tym, nie zapominajmy że żyjemy w świecie gdzie wszystko jest energią, nasze myśli też! Taka cudza negatywna energia, kiedy mamy ją na sobie, może nieźle namieszać w naszym życiu. Zapraszam serdecznie na mój blog: http://arabellaa8.blog.pl/ tam jest trochę na ten temat.

ezobzdury

Mysle, ze Czcigodni Bracia nie beda mieli nic przeciwko temu O:)

Sw.Michal Archaniol
Modlitwa Egzorcyzmu

Ojcze, wysluchaj modlitwe swietego Michala Archaniola.
Ty, ktory jestes Bogiem wojsk niebieskich, oddalaj od nas przemoc szatana.
Boze prawdy i milosierdzia, zerwij peta jego niegodziwosci.
Wyzwol nas od wszelkich szatanskich zasadzek i strzez nas od wszelkiego grzechu, abysmy odzyskawszy spokoj , jakiego udzielasz swoim dzieciom,mogli kochac Cie z calego serca, sluzyc Ci, czyniac dobro, oddawac Ci czesc i chwale.

Jedna z najmocniejszych modlitw. Każdy, kto nieopatrznie "bawił się" w wróżenie, itp., powinien ją codziennie odmawiać.

Przestańcie straszyć ludzi...

To nie straszenie, to ostrzeganie.

Zgadzam sie! Jesli dzieje sie cokolwiek to do Ksiedza marsz, nie musi to byc od razu egzorcyzm,ale jakas modlitwa wstawiennicza, zacznij od rozmowy. Nigdy zadnych zabobonow i tego typu swinstwa bo mozna sie wkopac jeszcze bardziej. To naprawde nie sa zarty.

image
image
http://s6.suwaczek.c

Ta Pani jeszcze coś takiego zdejmuje, dostałam tą stronę więc może komuś jeszcze pomoże http://www.healertheta.wordpress.com

Halewicz za duzo sie bajek naogladał :)

Hahahahahahahahahahahaha!!!!!!! "Zdejmowanie klątw, uroków".... Beuhahahahahahahahahahaha!!!!

Korzystałam z pomocy pani Sylwii, jestem bardzo zadowolona, po prostu mi pomogła co tu więcej pisać podaje link http://www.sylwiajacewicz.pl/

A ile płaciłaś jeśli można spytać???

"prawdziwe" szeptuchy z tego co mi wiadomo nie pobierają opłat za udzielone "świadczenie" chyba że "co łaska". Natomiast warto o problemie porozmawiać z kimś bliskim bądz udać się do księdza i poprosić o mszę w swojej intencji

Mało jak za zdjęcie i opieke dwumiesieczną , liczne porady i pomoc w dalszej egzystencji, zadzwoń i zapytaj bo nie wiem jaka jest cena za to co Tobie dolega to juz jej trzeba zapytać. Miła kobita tylko ciężko się dodzwonić ale dasz rade.

Czy ktoś ma namiary na jakąś inną sprawdzoną szeptuchę??taką z powołania ??? Co do P.Sylwii.. na dzień dobry zaśpiewała mi 550 zł i dopiero potem powiedziała ,że wogóle będzie rozmawiać na temat problemu. Czy mogłabyś byś mi napisać na maila jak Tobie pomogła p.Sylwia ,bo chciałabym się o niej dowiedzieć coś więcej .Mój mail:alone150@wp.pl

Polecam panią z Parszkowa. Z małej wioski w okolicach Władysławowa, powiat pucki. To starsza osoba, za pomoc nie bierze pieniędzy, "jedzie się" do niej z czekoladą/kawą.
zainteresowanym mogę podać nr tel do tej kobiety, po kontakcie na mój e-mail:
bajkova01@wp.pl

Widzę, że wypowiedzi i opinie na temat zdejmowania uroków są różne. Ja skorzystałam z pomocy tej pani, ponieważ od pewnego czasu dokuczały mi różne dolegliwości, powiedzmy, zdrowotne. Wieczne problemy z zatokami, zębami, stawami, oczami (objawy podobne do zapalenia spojówek albo gradówki - spuchnięte, swędzące, bolące, czerwone...) , skórą (bardzo często wyskakiwały mi różne wypryski, krostki, niekiedy przypominające różyczkę, niekiedy liszaj, w różnych miejscach na ciele) Chyba nie muszę dodawać, ile chorób zdiagnozowali mi lekarze i ile przyjęłam nieskutecznych leków, antybiotyków, maści, ile przeszłam badań... i jak z każdą z tych dolegliwości się męczyłam! A po wizycie w Parszkowie - odpukać :-) - jak ręką odjął. Do wizyty namówiła mnie sąsiadka, również starsza pani. I co by nie mówić - jestem jej wdzięczna, choć początkowo byłam nastawiona bardzo sceptycznie, ale wizyta w Parszkowie była dla mnie "ostatnią deską ratunku". Gdy człowiek praktycznie bez przerwy z czymś się użera jest gotów zrobić wiele, by sobie po prostu ulżyć, szczególnie, gdy wszystkie medykamenty były nieskuteczne. I nie zawsze jest tak, jak pisał ktoś wyżej - że wszelkie niepowodzenia zrzuca się na "to coś" zamiast ruszyć d**** i wziąć się do roboty, bo o moich pielgrzymkach do lekarzy książkę można napisać, a chorób na siebie nie zsyłałam, nie chciałam ich przecież. Po prostu rano się budziłam i nie mogłam otworzyć oczu, bo były posklejane ropą i spuchnięte. Wieczorem, idąc pod prysznic odkrywałam nowe miejsca zaatakowane jakąś wysypka. I tak w kółko...

Czy orientujesz się, czy ta pani zdejmuje tylko choroby, czy również zajmuje się zdejmowaniem klątw polegających na niepowodzeniach życiowych? Od pół roku wydarzyło się w moim życiu tyle złego, ile nie miałam przez całe dotychczasowe życie. Już mam tego dość, muszę coś zrobić.

Hej:) mam od bajkova namiary na szeptuchę o której pisze. Napisz do mnie na maila alone150@wp.pl. Zajmuje się również zdejmowaniem klątw,uroków itp.

należy nosić czerwona wstążeczkę (wrzeciw tzw. "złemu wzrokowi kogoś". A nawiasem, żyję długo na tym świecie, mam wyższe (dobre) wykształcenie, jestem zdrowa na umyśle i wiem już jedno - zło istnieje podobnie jak dobro. I wierzę w Boga a tym samym także w siły zła.

jeszcze jedno - takie "zdejmowanie klatwy" trzeba robić z wiarą, są osoby które to potrafią i należy szukać osoby a nie sposobu. Popytaj ciocie, babcie i znajome osoby. Myślę że na forum nikt ci nie pomoże. Gdy moje dziecko było małe bardzo płakało wieczorami, praktycznie bez powodu, lekarze, położne i całą reszta świata "naukowego" rozkłądali ręce. Wtedy znajoma starsza pani przelała nad główką dziecka wosk - i jak czary- od tamtego czasu dziecko spało spokojnie i bez płaczu. Gdybym tego nie widziałą nie uwierzyłąbym i nie ma tu mowy o tzw. przypadku. Parę razy o tym się przekonałam w życiu.

Zdejmowanie uroków i klątw,zadzwoń pod nr. 607814001. Korzystałam

Rozpacz wręcz ogarnia na widok tak ciemnego społeczeństwa. Zaścianku drogi, przybyliście do nas prosto ze średniowiecza? TO ZAPRASZAM Z POWROTEM!

A ja ZAPRASZAM dowiedzieć się trochę więcej na temat życia i energii, polecam też wypowiedzi i książki fizyków kwantowych, wtedy nie będzie takich komentarzy bo wszyscy będą w końcu uświadomieni że żyjemy w świecie pełnym różnych energii, polecam też Alberta Einsteina i jego wypowiedzi, co niektórzy jeszcze muszą wrócić na fizykę do szkoły. To jest dopiero ciemnota!

ja znam ale nie z trojmiescie,jak mialam 3 czy 5 lat byłam u niej,okadzala mnie lnem czy cos i zamawiala.powaznie

image

a podasz mi do niej namiary na maila??? alone150@wp.pl

ona nawet telefonu chyba nie ma,mieszka na wsi zabitej dechami 700km. stad

image

Znam.tom.pania.zparszkowa.jest.starsza.kobieta.mieszka.na,koncu.parszkowa.od.nikogo.nic.niebieze...p..pomaga-karzdemu..przejedzaja.zruznych.stron.polski.polecam.karzdemu.tom.pania.kto.wto.wierzy.23.011.2014

chętnie Ci pomogę.
http://scalenieduszy.pl/odczynianie-urokow/

Sam podchodze do tego tematu z przymrużeniem oka lecz w rodzinie miałem przypadek iż kolesiowi urosło COŚ na ryjku w kształcie guza 4lata leczenia tysiące wydane kupe nerwów i żadnej poprawy wkońcu babka zaprowadziła gościa aby odczarować - 2 wizyty guza brak i to w ciągu 10 dniCo do tematy to osobiście nie znam lecz polecam ci pojechać na wioski koło Koscierzyny i tam popytać się starszych ludzi nikt cię tam nie wyśmieje

Nie wiem Rambo co było temu człowiekowi ale nie polecam świeckich egzorcystów, "szeptunek", znachorek, wróżek, wiedźm i innych takich.
Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, można napytać sobie niemałej biedy i skończyć w najlepszym razie u psychiatry (który i tak nic na to nie poradzi poza zaordynowaniem leków).

zapytaj się starego sołtysa wiczlina. Kiedyś w chacie była tam babka o której mówiono, że jest czarownicą. Może jeszcze żyje.

tak to jest jak ludzie sie naoglądaja TWATlajtów i innych magicznych bajek.

Niezły brak konsekwencji, pewnie slub, dzieci chrzczone, ale polecimy do szeptuchy niech zdejmie z nas cieżką chorobę jaką jest debilizm.

Z kosciola nie zrezygnujemy bo co ludzie powiedzą...
a szeptucha, wrózka i inny pan Kazimierz magik magii wszelakich wniesie do naszego lajfa odrobine mrocznej tajemnicy i bedziemy tacy INNI. Duchowosc powszechna jest zbyt powszechna zeby mogłą was zainteresowac?

beka z was panny...

Zgadzam się z seteczką, ludzie chodzą do kościoła, ale nie przeszkadza im to odwiedzać wróżek, zaklinaczek i Bóg wie kogo jeszcze.
Kiedyś widziałam fragment programu "Usterka" w którym taka jedna "oczyszczała" mieszkanie "ze złej energii" za pomocą palących się świec - za co wykasowała 500zł za bodajże 10 minut "pracy" w trakcie m.in. jeszcze się uczesała i umalowała :D
Kamera wszystko zarejestrowała. Ale ludzie są naiwni.

Inna sprawa, że egzorcyści w kościele mimo XXIw. mają co robić, jednak nie przesadzajmy - większość z tych, co uważa, że "ciąży na nimi klątwa" powinni po prostu wziąć się do pracy i zacząć myśleć pozytywnie bo największe ograniczenia tkwią w nich samych.

Roczne dziecko płakało na okrętke, nic nie jadło, nie śmiało się tylko płakało. Lekarze dali mu kilka tyg życia bo nie mogli dojść co mu jest. Nic ie pomagało. Wystarczyło 10 minut na osobności z jego prababcią a wszystko wróciło do normy jak ręką odjął. Ja nie wierzę w te całe zabobony. Ale tego byłam świadkiem. Babcia niestety już nie żyje.

image

Parszkowo w województwie pomorskim,bardzo dobra kobieta .

dobrą wróżkę masz pod adresem kobietamag@interia.pl

mogęCI pomóc napisz izabella153@wp.pl

jak ktoś będzie jechał tam do tej pani koło krokowej to chętnię się zabiorę .;)))) wybieram się od tygodnia podobno babka jest fajna

PORAŻKA BUDUJE CHARAKTER!

znaczy do tego parszkowa.

PORAŻKA BUDUJE CHARAKTER!

Kochani macie może adres kogoś kto zdejmuje klątwy ? pomorze , najlepiej okolice Wejherowa. Proszę o kontakt mazurek105@wp.pl.

Sama sobie zdejmij :P

image

W mojej rodzinie od pokoleń wszystkie kobiety miały nieszczęśliwe życie, wszystko miały pod górkę, nic im się nie udawało.

To dotyczyło mojej córki, mnie, mojej mamy a z jej opowiadań wynikało że i babci i prababci.

Jednocześnie mama mi przekazała że na naszej rodzinie wisi klątwa pokoleniowa.

Na początku nie bardzo chciałam w to wierzyć, ale lata niepowodzeń
i bezskuteczność podejmowanych wysiłków zmieniły moje zdanie na ten temat.

Zaczęłam szukać pomocy. Zjeździłam całą Polskę wzdłuż i wszerz. Byłam u wielu i tych świeckich i tych drugich i u szeptuch i nic.

Dopiero skutecznie pomogło mi i mojej rodzinie

Centrum Zdrowia i Urody DAR
http://www.daruzdrawiania.pl
e-mail: daruzdrawiania@wp.pl

No cóż Aniu, jeżeli jeszcze potrzebujesz pomocy w zdejmowaniu klątwy
to z całą odpowiedzialnością mogę Ci polecić ich usługi.

Ludzie!!! Idźcie do egzorcysty!!!!!

Ludzie, weźcie się do roboty i przestańcie zajmować pierdołami!

image

image