Widok

zdjęcia garniturów-wkejajcie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jesteśmy zmuszeni uszyć garnitur dla mojego narzeczonego, bo jest bardzo wysoki i szczupły. Czy macie jakieś zdjęcia z fajnymi fasonami? On wymyślił sobie, że ma być w kolorze bardzo ciemnej zieleni. Nie wiem z jakim kolorem kamizelki dobrze by to wyglądało, jaki kolor koszuli? Jestem ciekawa Waszych opinii i proszę wlejajcie zdjęcia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oto kilka propozycji :)

image
image
image
image
image
image
image
image

A w takim pójdzie mój mężuś :)
image

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę, że ciemno zielonych się nie szyje..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sie szyje. kup material idz do krawca i Ci uszyje. a najlepie najpierw znajdz dobrego krawca/krawcowa i doradzi Ci, jaka tkanina najlepiej by sie nadawala, zebys nie kupila byle czego.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo ładny będzie miał garnitur Twój przyszły Nefretete, a ten facet z tych największych zdjęć wygląda, jak jakiś typ spod ciemnej gwiazdy - okrpny brrrrrrrrrrrrrrr

Della
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki wielkie :)
A oprócz tego podoba mi sie jeszcze zdjęcie 5.Tylko nie wiem co bardziej....garnitur czy model ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

wieczór panieński (21 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

do góry