Widok

zdzisek

człowiek ów to znana technika u wszystkich adm. stron,portali itd.wynajmują za grosze typów którzy zapełniają fora i miejsca wymiany info.swoimi wpisami.po to by było wrażenie życia danego forum.i tak jest w przypadku trójmiasto.pl.jest tam kilka osób które takimi lub innymi wpisany ożywiają forum.jedyne co należy to nie lajkowac i nie odpowiadać.zdisiek zapewne to człowiek który z baninem nie ma nic wspólnego.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 11

to prawda. sam jako student pracowalem tak dla jednego z trojmiejskich portali. trolling to malo powiedziane. nie ruszac wpisow "zdziska"
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 10

jest jeszcze diagnostyka cyberholistyczna.można ją tzw.zwabic trolla.jeśli ten pan nie przestanie, jako dziennikarz trójmiasto.pl wykorzystam i zablokuje tego człowieka w jego aktywnosci
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Nic nie zrobisz. Zdzisek jest nie do ruszenia. Jedynie to co możesz zrobić to skontaktować się z ,,Tiger Bonzo'' i poprosić o blokadę płyty głównej.
Zdzisek - twoje zdrowie. :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tomasz, weź Ty się puknij porządnie w głowę! Może odblokujesz styki. A jak zablokujesz Zdziśka to ja zablokuje Ciebie i będziemy kwita.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

O następny pajac się uaktywnił
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12

Heniu, jak odpalam swojego ,,lajtopa'' to pod twoim i moim wpisem czerwona kreska ,,mryga''. ,,AS" pewnie będzie nas atakował.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ta skromnie wtrącę, że czasem poczytuję nasze forumbaninum, a to czegoś poszukuję, to se sprawdzę czy mentalność się tu zmieniła (ale spoko, niczego takiego nieodnotowałam:)) ludziska wciąż psioczą, narzekają, dzielą się na grupy i grupeczki, wytykają jedni drugich od katolików-niekatolików, napływowych-tubylców, mieszczuchów-wioskarzy, e.t.c i tak czasem włos się na głowie ustawia dęba jak człowiek człowiekowi człowiekiem... ale dość tych nostalgicznych wywodów. Dodam tylko tyle, że w tym całym zacietrzewieniu i obrzucaniu się 'przyjemnościami' na całe szczęście jak wiosenna bryza, jak słoneczny, ciepły promyk:)) pojawia się komentarz Zdziska czy Heńka i od razu tak ciepło na serduchu, że można rzeczywistoś za rogi brać z dystansem, lekko i na wesoło i za to Panowie wielki szacun i uścisków 100:)) i niech Was wichury kolejnych sołtysów, burmistrzów i nacji politykierów nie dopadają:)) Panie Tomaszku łapy precz od Zdziska i pozytywnie innych nakręconych.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

~gosik//, kobieto - głosie rozsądku! Nawet nie wiesz jak mnie pozytywnie nakręciłaś z rana. Od razu żem pobiegł do kuchni po porannego browarka na rozruch. Od razu mnie żyć znowu się zachciewa i aż łezka się w oku kręci, że te Zdziska, moje i Qaza pisanie nie pójdzie na zmarnowanie, tylko ktoś przeczyta, i potem się uśmiechnie i też zobaczy ten nasz baniński padół w innych kolorach. Ty ~gosik// jesteś jak ta poranna bryza, jak powiew letniego wiatru co smaga ogorzałe policzki. Jesteś jak plaster na rany i sok malinowy do herbaty. I powiem Ci, że ja to tylko mojej Jadźce prawię komplementy, ale dla Ciebie zrobię wyjątek. Jesteś po prostu super ~gosik//!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Widać od razu droga Gosik,że nie potrzebujesz żadnej konsultacji znachora,ani farmaceuty,gdyż nie zagraża Tobie brak uśmiechu i radości. :) :) :)
Powiem Wam moi przyjaciele,no i wszystkim Baniniakom też ,to powiem ,że ja ,to se lubię kurde się upić ! :) Lubię się upić wódką,whisky,piwkiem,a dzisiaj ,to nawet grzanym winem :) ,ale bardzo,ale to bardzo lubię się ,też upić "uśmiechem " ! Jak już się upijam uśmiechem,to staram się po nim mieć kaca jak najdłużej i nie pozwalam,aby ten kac uśmiechu mnie opuszczał ;) I takich kaców Wam kurde życzę:) I takiego drinka Wam zamawiam!

Barman "Uśmiech dla wszystkich " Zdzisek stawia!

P.s Gosik posyłam Ci całusa o smaku grzanego wina :)

Pozdrawiam upity radością Zdzisiek
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zdzisek to prawda? Ty tak na niby zdzisek z Banina jestes? Ty nas tak w trabe robisz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

HA HA HA HA HA HA HA....

Tak mnie połaskotaliście,tak mnie pogilgaliście,że mnie brzuch boli od chichrania ,z tej radości dałem wam kurde te niebieskie lajki :):):) ( o lajkach później nagryzmole).No ,teorie spiskowe ,to wy macie,jak sam Antonio-minister od fikania do Rosji. Dobrze,że nie napisaliście,że "Zdzisek,to jest mason,który rządzi światem " :) :) :) Przecie forum Baninowa jest ,aż do przesady ożywione,to wy mnie ożywiacie waszymi "ciekawymi" wpisami. :) .Jesteście dla mnie swojego rodzaju fenomenem:).Poza tym Ja Zdzisek nie dalbym się wynająć za grosze,ani za żadne skarby,ale za zimnego browara i golonke w kapuście z zasmarzanymi ziemniakami,to TAK!!!

Do ~Piotrusia
cyt."...Zdzisek zapewne,to człowiek,który z Baninem nie ma nic wspólnego..." .Piotrusiu wtedy kiedy Ja zamieszkałem w Baninie,to deweloperzy,którzy wybudowali ,tu familoki i kołchoźniki posiadali jedynie betoniarke,taczke i łopate,a ty nie wiedziałeś gdzie jest Banino.

Do ~pb (ciężki jak ołów Pb)
Skoro pracowałeś tak dla jednego z trójmiejskich portali,to jesteś takim "rasowym trollem ".Jak to jest?Miałeś wyrzuty,a może depresję?

Do ~Tomaszka
Co to jest za cholerstwo,ta diagnostyka "bimberalkoholistyczna " -czy, to jakiś rodzaj tortur? Ty dziennikarz trójmiasto.pl ha ha ha dobre :) .Odpowiem Ci staropolskim przysłowiem-"Nie strasz,nie strasz,bo się zfajdasz"

Do ~Zakłopotanego
Niech spokojna będzie twa trąba :)

Rozbawiliście mnie chłopaczki,ale i tak posyłam wam "czosnkowego oddecha "

P.s. qaz i Heniek -to co po browarku ? :)

Pozdrawiam jak zwykle radosny Zdzisek
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 7

No kurde Zdzisiek - jasne, że po browarku z rana. Ale mnie rozbawił szanowny pan redaktor z portalu Trójmiasto. On będzie decydował, kto może i co może napisać na naszym banińskim forum. Od razu mnie się przypomina film Miś -rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana. Powiem tak: zajmij się Tomaszu inwigilacją innych łapserdaków - co bluźnią, plują, obrażają i szukają taniej sensacji. Albo znajdź sobie jakiś ambitniejszy temat, bo w końcu chyba ktoś Cię rozlicza - co tam naskrobiesz w sieci. Ale najwidoczniej, tak jesteś ważny w swojej redakcji, że oddelegowali Cię do pilnowania naszego wiejskiego forum. Gratuluję awansu! No, to teraz se mogę na spokojnie spić z chłopakami browarka. Na zdrowie!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Heniek kurde!Ty stary Niedźwiedziu cieszę się,żeś się obudził i odezwał :) :) ;) (to przez tą pogodę pewno :) ) Heniek oni myśleli,że 'Stare Niedźwiedzie na sztuczny miód nabiorą ' - Nas nikt nie westraszy me jesme naszi.

Pozdrawiam wesoły Zdzisek
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

No, Zdzisiek, se kurde przespał trochę. Ale zdrowy to był sen, dobry sen. No, ale widzisz, żem się zbudził w sam raz. Ja, to se tak myślę, że oni - Ci od ciemnej strony mocy, chcą zasiać w ludziskach ziarno niepewności, że niby my nie z Banina jesteśmy, że niby my trolle jesteśmy. Ludzie! My z dziada pradziada - mamy polskie imiona i od zarania dziejów tutej se mieszkamy! Ja to nawet z pamięci mogę Wam wyrysować mapę z dziurami na drogach- gdzie są, na jakiej głębokości i tak dalej. A jak mnie kiedyś szambo wybiło, to żem se zapamiętał ten widok na wieki. Nie życzę nikomu takich atrakcji! Pamiętam każdy metr budowanej jumbostrady, jak ludzie się cieszyli, że to przy ich ulicy powstaje cywilizacja. A nasze wspólne zabawy w Remizie - to co? To, że niby też nam się przyśniły co? Ostatnio, to nawet strażacy se prezentowali swój nowy wóz! Ale tutej się zatrzymajmy, bo mnie się wydaje Zdzisiek, że to śmierdzi sprawą polityczną. Komuś Zdzisiu ewidentnie nie w smak nasze komentarze. Jak to mówią -uderz w stół, a nożyce się odezwą. Ale Zdzisiu się nie przejmuj! My zawsze będziemy sobą i za sobą, bo my kurde dobre kumple jesteśmy. Nie tylko od wspólnego picia browarków, ale i tacy do grobowej deski - wespół zespół razem! I Qaz nas też popiera i zawsze nas broni, a my bronimy Qaza i też go popieramy, i tak już będzie. Ludzie! Jak też jesteście z Banina, to włączcie myślenie i nie dajcie się wyprowadzić na manowce. Zdrówko!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Szanowni moderatorzy -redaktorzy, My tu w Baninie mamy największą statystykę z całego Trójmiasta i nie chcemy żebyście nam tu zbanowali naszych pupili (Zdziska, Heńka i Qaza). Jak trzeba, to pójdziemy do Was z transparentami i wygwiżdżemy Waszą politykę. Nam tu jest dobrze razem i wesoło, i nie chcemy niczego zmieniać. Weźcie nasze głosy pod uwagę!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Witam panie zdzisku czy zalozny pan bloga?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

do góry