Widok

zebranie mieszkańców czy spotkanie przedwyborcze

25.09.2014 odbędzie się tzw. zebranie wiejskie na którym w teorii omawiane są problemy naszej miejscowości.

Pamiętacie Państwo ostatnie spotkanie jak Kalkowski prezentował jakiego mamy wspaniałego włodarza a na problemy mieszkańców nie starczyło czasu.

Apeluję o bojkot na kolejnym zebraniu jeżeli sytuacja się powtórzy ja przychodzę na zebranie po to aby kulturalnie podyskutować o problemach naszej miejscowości a nie na prezentację włodarza.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
zgadzam się ostatnio na zebraniu poczułem sie jak uczeń podstawówki pan profersor wójt prowadził wykład na temat wspaniałego ja. Nie wytrzymałem do końca po godzinie wyszedłem.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak się to powtórzy na następnym zebraniu to ściągnę koszulkę i zatańczę na stole gdzie siedzą ci wszyscy bezradni radni z wójtem na środeczku. Z pewnością Kalkowski skończy autoprezentację. Będę wspanialszy od najwspanialszego włodarza naszej gminy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
15 listopada wybory; trzeba poszukać nowego wójta,może z Bojana,Dobrzewina czy Koleczkowa a nie tylko narzekać na Władzę
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do tanca zaproś radnego Jacka on zatańczy jak mu wójt zagra.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Prawda o bojanie mamy nowa remize strazacko nowq szkole podstawowa nowe gimnazjm nowy kosciol nowa sale gimnastyczna nowa biedronke nowe delikatesy centrum integracji spolecznej w budynku starej szkoly nowa inwestycja wodociagowa drugie przylacze studnia glebinowa ostatnio utwardzone drogi nadambnik bajqra bojana pawla hebla slqneczna wiqsenna , to nie dano nam w prezencie za tymi inwestycjami kryje sie mozolna praca wielu ludzi z bojana tylko zlosliwcy tego nie zauwazajq nikt prezentqw nie robi za darmo wszystko trzeba mozolnie wypracowac krytykanci b w bojanie nic nie znaczq a do przodu bojano tak trzymac panowie,,,
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9
@ ZLOSLIWY.
Super ,wreszcie ktoś zauważył,że jednak dzieje sie i to nie mało.Wszyscy tylko narzekają.Nawet jak coś jest zrobione to też źle bo jednym pasuje tak a drugim inaczej.Zwariować można.Żadna to przyjemność słuchać wiecznie nie zadowolonych bo dogodzić im nie sposób.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Z tego co wiem to " nasi " radni zrobili i robią bardzo dużo dla Bojana . Cały czas opóźniają rozwój , przykład Biedronki Mam nadzieje ze juz startować nie będą
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie miel ozorem kandyduj sama pokaz na co cie stac
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
A ja pójdę, wyjść zawsze można, jeśli nie będzie merytorycznej dyskusji, Tak mocniej się akcentuje swoje niezadowolenie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasne, że w Bojanie dzieje się dużo pozytywnych rzeczy. Tylko, że pozostają też stare problemy, które są nierozwiązane. Łatwiej jest mówić o sukcesach, a porażki przemilczeć, a chyba nie o to chodzi w spotkaniach wiejskich. Niestety nie będę mógł uczestniczyć w przyszłym spotkaniu, więc może ktoś mógłby poruszyć ciągły problem piratów drogowych na ulicach Na Dambnik, Wrzosowa, Lesoki , którzy nagminnie łamią ograniczenia prędkośći (nie tylko auta, ale i motory, quady, a także buggy). Zakładka "zamów patrol" na stronie policji wejherowskiej nie działa tka jak powinna. Rzeczywiście, po moim "zamówieniu" przez 2 dni policja kręciła się po okolicy, ale na tym koniec. Powinni ustawić się z radarem i trzepać...Pamiętajmy, że po tych ulicach poruszają się nasze dzieci wracające ze szkoły.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla tych, którzy bagatelizują problem piratów drogowych:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Kolejna-ofiara-pijanego-kierowcy-W-szpitalu-zmarl-maz-ciezarnej,wid,16890239,wiadomosc.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na spotkaniu wiejskim będzie mowa między innymi o Funduszu Sołeckim. Lepiej pójść samemu i zagłosować na co przeznaczą kasę niż pozwolić decydować za nas komuś innemu. Żeby nie było tak jak w zdaje się Karczemkach albo Dobrzewinie, już nie pamiętam, gdzie deweloper wraz z mieszkańcami właśnie tej inwestycji zagłosowali za budową drogi do swojego osiedla. Było mało mieszkańców, a tamci byli zorganizowaną grupą, i większością wygrali.
BTW, czy wiadomo coś, na co w tym roku chcą przeznaczyć kasę w naszej wiosce, ktoś już coś ustalał?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przedstaw swój pomysł na zebraniu, zabierz znajomych i rodzinę na zebranie, podnieście rękę "ZA" i macie fundusz sołecki na to co chciałeś. Nie trzeba zgłaszać wcześniej, choć warto, bo wtedy można by zapoznać się z pomysłami i zagłosować na najbardziej wartościowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Za Wikipedią:" Projekt wniosku dotyczący funduszu sołeckiego może złożyć sołtys, rada sołecka lub 15 pełnoletnich mieszkańców sołectwa".
Dlatego pytałem na forum naszej wioski, czy ma ktoś jakieś wnioski, lub wie coś, czym mógłby się podzielić. Pewnie sołtys tutaj nie zagląda, a ciekawe czy ma jakiś projekt....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój wniosek ustawić znaki przy drogach, szczególnie modernizowanych. Ze wzglęedu na idiotów pędzących po drogach unikniemy słownych przepychanek czyja wina. Zauważyłem że niewielu kierowców zwraca uwagę na takie sprawy jak, ustąpienie pierwszeństwa nadjeżdżającemu z prawej, nie wspomnę o rozwidlenia przy Sportisie "dziki wschód"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciekaw jestem ilu ludzi z Forum będzie 25 09 br.na zebraniu a ilu będzie aktywnych z wnioskami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdzie i o której godz. ma być to zebranie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
25.09 godz 18:30 w szkole podstawowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sołtys nawet jak projekt ma to i tak położy uszy po sobie i zgodzi się na to co wójt chce. Tak było ostatnio.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten Soltys jest bez jajek taki nijaki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Muzyka biesiadna (45 odpowiedzi)

Witam 12.05 od piatku slychac w nocy muzyke biesiadna co sie dzieje ????

Pompa ciepła rachunki (26 odpowiedzi)

Cześć - jakie macie rachunki za ogrzewanie pompą ciepła (bez PV) - dom ok. 250 m2 - przykładam...

Odśnieżanie (4 odpowiedzi)

Gdzie mam zadzwonić, jeśli droga jest nieprzejezdna?

do góry