Widok

zimowe buty SPD - jakie i gdzie?

Witajcie
Co możecie polecić z zimowych butów SPD? Najlepiej jak najtańsze ;-) Gdzie w 3m znajdę takie buty żeby przymierzyć itd.?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem gdzie w 3mieście kupisz ale kolega poleca Northwave, w sumie jedne z tańszych
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
najtańsze, to będą neoprenowe ochraniacze :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez mi się tak wydaje, choć warto sprawdzić jak pasują do buta, bo np. takie z Decathlonu (~60zł) odstawały po bokach, z przodu, generalnie były średnio dopasowane mimo poprawnej rozmiarówki - w porównaniu z nimi Sidi Thermo to niebo, a ziemia.

Inna sprawa jest też taka, ze w tych z Decathlonu strasznie mi się pociły nogi, co w ogole nie ma miejsca w Sidi - przy czym Decathlonowe są cieplejsze :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie chodzi o to ze mam dość lewizny pt. ochraniacze.
Buty będę miał na ładnych parę lat i święty spokój z lewizną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
SIDI proponuje, lepszych nie znajdzie się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tyle że z kolei w SIDI nie za duzo mozna chodzić - mnie się przetarły spody ochraniaczy pod czubkiem i lada chwila zaczną zjeżdzać z buta do góry - więc muszę albo to jakoś budżetowo zreperować, albo kupić nowe. Więc jesli się nie uzywa na zasadzie - jazda od klatki do klatki bez chodzenia to spoko, natomiast jak sie troche chodzi to nie polecam - no ale generalnie to są ochraniacze pod szosę gdzie się jeżdzi, a nie łazi. Paru lat to im na pewno nie wróżę. to już bardziej się opyla uzbierać i kupić jakiś konkret - Gore Diablo np.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skarpetki SEALSKINZ i po problemie. Po co ochraniacze czy zimowe buty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dlatego kolego Misiu, że jak ktoś ma dopasowane buty, to każde 2mm skarpetki "mu robi". A jak pozbędziesz się luzu w bucie, to stopa w zimie, nieruchoma, bardzo szybko będzie lodowata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poza tym na buty nie leci wtedy cały ten syf jaki zalega na ulicach, scieżkach i chodnikach - piach, sól i bóg wie co oni tam jeszcze sypią - ochraniacze zdejmujesz, płuczesz pod wodą i gotowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się, dlatego na okres zimniejszy mam Northwave Celsius, które "dają radę" do okolic 0 st., a potem jak trzeba zakładam ochraniacze i jest możliwość jechania w niższych temperaturach w pełnym komforcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Diadora kiedyś miała w swojej ofercie prawdziwe buty rowerowe z blokami. Jednak zdecydowanie polecam na sezon zimowy pożegnać się z blokami i założyć platformy. Jest bezpieczniej i cieplej gdyż możesz jeżdzić w dowolnych butach a buty nie rowerowe w tym przypadku są o niebo cieplejsze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rowery

Gdzie w w Gdyni kupic rower górski? (4 odpowiedzi)

Tak jak w temacie poszukuje roweru górskiego w dobrej cenie

Rower elektryczny (6 odpowiedzi)

Jaki rower elektryczny do spokojnej jazdy kupić. Czy dokupić osprzęt elektryczny do starego...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

do góry