Widok

żłobek novello czy przystanek przygoda?

Witam. Tak jak w tytule :) ktory żłobek polecacie obecnie? Jestem w trakcie wyboru i kazda informacja bedzie cenna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zdecydowanie tęczowa przygoda, moja córka chodziła do novello. tragedia to mało powiedziane. tv odpalone cały dizeń i jechana z bajkami, jak dziecko się usmarowało przy jedzeniu to już dziecka problem. niepolecam.. moja córcia śmiga teraz do tęczowej przygody i generalnie chce tam chodzic i lubi to. cały czas się uczy przeróżnych wierszyków, piosenek, zabaw itp. dodatkowo mają swoja kuchnie a nie catering jak reszta w okolicy!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja córka też chodziła do Novello - odradzam, zresztą zajrzyj do innych wątków na ten temat.

http://forum.trojmiasto.pl/szukam-zlobka-w-Baninie-i-okolicach-t502572,4,12.html

Rotacja kadry, arogancja właścicieli, chaos organizacyjny.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam

Mam synka, który chodzi do żłobka Przystanek Przygoda i jestem bardzo zadowolona. Małe, domowe centrum opieki. Panie są młode, energiczne, fajne, Czas dzieci miło spędzają. Dużo starają się z dziećmi robić.
Tylko plac zabaw - za blisko ruchliwej ulicy - pod tym względem Novllo ma lepsze położenie.
Ale do przedszkola w Novello chodziła córka i nie zapisałabym tam dziecka do żłobka. Novello nie polecam.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Warto popatrzeć też na żłobki w okolicy np. super żłobek w Małkowie jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Osobiście odradzam Novello, chociaż korzstalismy tylko z przedszkola a nie ze żłobka, który obserwowałem i młodszego dziecka bym tam nie posłał na pewno.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój syn chodził do Przystanku Przygoda i zdecydowanie polecam :) super atmosfera - właścicielka naprawdę kocha dzieci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Banino

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

do góry