Widok

żłobek - pruszcz gdański

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
witam wszystkie mamy które mają ten sam problem co ja! :/ poszukuję żłobka dla swojego obecnie 4 miesięcznego dzieciaczka, ale dopiero na wrzesień 2011.. czy w tym pruszczu naprawdę nic nie ma?
słyszałam o baby roomie na bursztynowym osiedlu.. jakieś opinie na temat tego żłobka??? bardzo chętnie poznam opinie każdego kto miał do czynienia lub ma nadal z tym "żłobkiem".. z góry serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że wasze opinie będą przydatne nie tylko mi, ale również innym mamom.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mija córcia chodzi do żłobka "słoneczko" w Pruszczu już ponad rok i jestm zadowolona

http://www.sloneczko.gda.pl/sloneczko/Soneczko.html
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam, bo ja też jestem bardzo zainteresowana tym tematem. Również słyszałam o Baby Room na bursztynowym osiedlu. Wiem, że wpisowe jest tam bezzwrotne i wynosi 300 zł. Jak dowiadywałam się około 2 miesięcy temu o termin przyjęcia, był to wrzesień 2011 r. Ja niestety potrzebuję opieki nad synkiem od marca 2011. Wtedy mój syn miałby 6 miesięcy. Może chociaż ktoś zna i mógłby polecić jakąś sprawdzoną opiekunkę, która od marca mogłaby zaopiekować się moim synkiem. Boję się bowiem oddać moje dziecko w ręce pierwszej lepszej osoby, a ze żłobkiem w Pruszczu - jak widzę - jest naprawdę ciężko. Powoli zaczynam być naprawdę zdesperowana. Będę wdzięczna za każdą informację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaraz posypią się na mnie gromy, ale zaryzykuję.
Nie polecam Baby Roomu na Bursztynowym. Dlaczego?
Po pierwsze- zapewne chciałabyś, by Twoje dziecko wychodziło codziennie na dwór, a w przypadku tego punktu to odpada. Latem otwierano tam drzwi i wstawiano brankę, więc dzieci jak w kojcu mogły podturlać się do barierki.
Co więcej? Podczas rozmowy z Panią właścicielką były obecne 2 panie opiekunki, jak się domyślam. Nie bawiły się z dziećmi, a leżały pod naszymi nogami i zamiast zająć się dziećmi podparte na łokciu patrzyły i słuchały "z dołu" o czym gadamy. Dzieci robiły co chciały. Czytaj- płakały, leżały i patrzyły w sufit.
Więc odradzam, kategorycznie.
A co w zamian? Poszukaj niani. Jak się dobrze rozejrzysz i podejdziesz do tematu poważnie, to na pewno znajdziesz opiekunkę Anioła.
Powodzenia. A, jeszcze jedno.
Koło biedronki ( w stronę Bursztynowego) budują gminne przedszkole, może żłobek też tam się znajdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze odnośnie słoneczka- poszperaj w wyszukiwarce, temat wałkowany parę razy, niestety też bez pozytywnych wrażeń. Po tym, co przeczytałam nie oddałabym tam szkraba nigdy. Bo nawet jeśli to były plotki, to i tak jakieś ziarno prawdy w nich było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Mój synek chodzi do Baby Room'a od pół roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Atmosfera super, dzieci codziennie robią coś innego. Organizowane są mikołajki (dzieci dostały paczki ze smakołykami i dyplomy ze zdjęciem z Mikołajem), robiły laurki dla Babci i dziadka - nawet takie smyki jak mój synek coś maznęły - panie pomogły, a efekt - Dziadkowie wniebowzięci. Ostatnio był bal karnawałowy - dekoracje, przebrania, zdjęcia - super. Bardzo przyjemne podejście do podopiecznych i ich rodziców. Gorąco polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm.. czyli dylemat jeszcze większy.. najlepiej by było zostać z dzieckiem na wychowawczym jak najdłużej się da, tylko żeby było jeszcze za co żyć... :/ normalnie tragedia!!! żadnych warunków na dzieci w tym kraju!!! :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam

zapraszam wszystkie szkraby i ich rodziców do "ZielonoMi" na trasie Pruszcz Gd.- Gdańsk. jestesmy otwarci na dzieci od 1,5 roku do 5+. czasami wystarczy odrobina zaufania.http://www.zielonomi.net do zobaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jeśli któraś z mam bedzie szukała niani to chętnie zaopiekuje się dzieckiem mam referencje i doświadczenie w opiece nad dziećmi. Niania jestem od kilku lat.
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TRIS ja dziś dzwoniłam do właścicielki tego przedszkola co piszesz za Biedronką i ono nie jest gminne ale prywatne. Koszt czesnego 450 zł plus 9,5 zł dzienne wyżywienie. Pani ma już jedno przedszkole TIK-TAK w Straszynie również prywatne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to nowe co ma powstać za biedronką to przedszkole czy żłobek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przedszkole
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny napiszcie gdzie tu są jeszcze jakieś żłobki, tak żeby można było dziecko zostawić od czasu do czasu na 3,4,5 godzin? Do tego "Słoneczka" to trochę się boję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaaszam juz w kwietniu do Nowego Zlobka Chatka Puchatka (przy Obroncow Wybrzeza w Pruszczu.517-32 -32-23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzwoniłam ale odebrała dziewczynka i powiedziła że mama jest zajęta.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, chętnie podejmę się opieki(na pełen etat lub dorywczo) u siebie w domu na os.bursztynowym. Siedzimy z synkiem w domku i chętnie przyjmiemy dzieciaczki do zabawy :) Kontakt ciacho@ny.pl
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Tak odebrała moja córcia:)Jeżeli jest potrzeba jestem dostępna,lub proszę podać numer- oddzwonię.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jaki jest koszt Chatki na miesiąc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam! Koszt miesięczny pobytu maluszka w "Chatce Puchatka" to ok680zł-.700zł wraz z wyżywieniem i ubezpieczeniem dziecka:)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja miałam dziecko tam nie było źle, duży minuj że dzieci nie mają placu zabaw.Przepisałam synka do Radosnej iskierki na osiedlu wschód. Mały po 3 dniach nie chciał wracać do domu. Jak byliśmy w domu to ciągle wołał Panią Anie ze żłobka, którą pozdrawiamy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszamy do Chatki Puchatka na ul.3maja7 ....www,chatkapuchatka.pruszcz.gd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Serdecznie zapraszam do nowo powstałego Żłobka Tęczowy Domek...
otrzymaliśmy już pozytywną opinię Sanepidu oraz Straży Pożarnej... aktualnie oczekujemy na wpis do rejestru żłobków w Pruszczu Gdańskim.

PROMOCJA !!!
Zapisz swoje dziecko do naszego żłobka a za czesne do końca sierpnia zapłacisz tylko 550 zł miesięcznie.

http://www.teczowy-domek.com.pl
tel. 668-35-84-35
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek chodzi do żłobka Tęczowy Domek. Jest bardzo zadowolony. Już po tygodniu chodzenia tam żegnał mnie z uśmiechem na twarzy. Jak go odbieram zawsze jest uśmiechnięty, czyściutki. Ja jestem baaaardzo zadowolona z tego żłobka. A Ciocie są super. Widać, że lubią dzieci a one do nich lgną :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam żłobek żółwik na ul. zastawnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu jest stronka http://zlobek-zolwik.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoniłam do żółwika i tęczowego domku ,a tam dzieci brak!a ja chce dziecko oddać tam gdzie są dzieci...ktoś wie coś na temat chatki puchatka lub słoneczka ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zadzwon do zlobka i p-la w jednym nad rzeczka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałam zakomunikować, że w Żłobku Tęczowy Domek dzieci chętne są... tylko że dopiero od marca :):)

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy wlasciciele tego żłobka mają wyksztalcenie do prowadzenia takiej placowki ,bo na stronie nic nie jest napisane o osobach tam zatrudnionych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właścicielka posiada wykształcenie pedagogiczne o kierunku edukacja wczesnoszkolna, dyrektor placówki posiada 25- letnie doświadczenie w pracy z dziećmi.

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem dodatkowych informacji zapraszam na rozmowę, gdzie będą mogli Państwo zobaczyć wszytskie dokumenty.

Chciałam od razu zaznaczyć, że posiadamy wpis do rejestru żłobków w Pruszczu Gdańskim, więc wykształcenie pracowników jest kontrolowane na bieżąco przez Urząd Miasta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy w p-lu tęczowy domek jest zapewniona opieka psychologa? bo zastanawiam się nad posłaniem tam dziecka, ale chciałabym aby taką pomoc uzyskał w razie potrzeby, bo jest dość mocno zamkniętym w sobie dzieckiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od stycznia bodajże jest nowy żłobek PUBLICZNY na ulicy Żwirki i Wigury. W tym samym miejscu co Przedszkole Korczaka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie, współpracujemy z psychologiem, jednak opłaty dotyczące tej usługi są dodatkowo płatne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To bardzo się cieszę że jest u Państwa możliwe skorzystanie z pomocy psychologicznej, za dwa tyg. wracamy z urlopu to podjadę zapisać synka do Tęczowego Domku, ponieważ słyszałam pozytywne opinie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy w Żłobku Tęczowy Domek panie opiekujące się dziećmi mają ukończoną pedagogikę opiekuńczo - wychowawczą? Nie znalazłam informacji o kadrze na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zainteresowana czy w żłobku jest to dla Ciebie naprawdę aż takie istotne? Jak dla mnie to najważniejsze, żeby panie były ciepłe i miały serce na dłoni, a kwalifikacje na pewno mają ukończone w tym kierunku, bo w przeciwnym razie nie mogłyby tej pracy w ogóle wykonywać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro pytam to znaczy, że jest to istotne. Nie widzę nic dziwnego ani bulwersującego w zainteresowaniu rodzica tym, kto sprawuje opiekę. Teraz powstaje dużo przeróżnych placówek, w których nie pracują osoby wykwalifikowane - np. Różne punkty przedszkolne. Dla mnie bardzo istotna jest osobowość opiekuna mojego dziecka - czy jest to ciepła osoba, jak również jej profesjonalizm, znajomość rozwoju dziecka. Bardzo ważny jest dla mnie kontakt z nauczycielem/ opiekunem - stąd też zwykle pytanie o odpowiednie wykształcenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o jakieś świeże opinie na temat żłobka tęczowy domek. Zastanawiam się nad zapisaniem dziecka tam lub do radosnej iskierki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli jest Pani zainteresowana posłaniem dziecka do naszej placówki to serdecznie zapraszamy. Można przyjść zobaczyć jak u nas wygląda oraz zobaczyć wszystkie dokumenty dotyczące nie tylko żłobka ale również i załogi.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam jak najbardziej w naszej placówce są osoby z odpowiednim wykształceniem... edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, opiekuńczo wychowawcza jak i również po kursie opiekunki dziecięcej.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, polecam żłobek Radosna Iskierka na osiedlu wschód.
posłałam niedawno tam malucha i jestem zadowolona, mamy tam 1/2 etatu wiec bardzo nam to pasuje. klimat jak w domu - Polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A zdaje sobie Pani sprawę, że to nie jest żłobek? Zachęcam do wejścia na stronę Urzędu Miasta i zobaczeniu, które placówki są zarejestrowane jako żłobek.

http://www.e-bip.pl/Start/51/RecordsKeeping/Details/8216
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a czy to jest takie istotne? mówimy tu o 2-2,5 latkach a nie o dzieciach kilku miesięcznych
ja sama posłałam moją dwuletnią córkę do przedszkola, które uruchomiło grupę dwulatków (w Gdańsku nie w Pruszczu) i jestem bardzo zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DaMa Pani Ani chodziło raczej o to, że to nie jest ani żłobek ani przedszkole, a jedynie punkt przedszkolny, który nie musi spełniać wszystkich tych wymogów które musi spełniać żłobek i p-le.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

do góry