Widok

złodzieje

Banino Temat dostępny też na forum:
Wczoraj z mojej działki na osiedlu familijnym ukradziono 6 podłużnych, brązowych donic z bratkami. Działka nie jest jeszcze do końca ogrodzona...brak mi słów na taką kradzież. Jeżeli ktoś je zauważy proszę dać znać, bo liczba kradzieży rośnie. Musimy zadbać o własne osiedle. Mam nadzieję, że na kwiatach się skończy..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi ostatnio (4-5.04.2014) okradli budowe na Bajecznej :(
Pozrywane i ukradzione zostaly kable elektryczne ze scian, okno i papa. Sprawa zgloszona na Policje i zaraz umozona :(
Rozniez mam nadzieje, ze na kablach sie skonczy...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
paliwo, bratki, papa :)
i jak tu nie wiazac wzrostu przestepczosci z rozwojem wsi w kierunku tanich szeregowcow...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 16
wiesz można w dwie strony:
1. wprowadzili się złodzieje
2. jacyś złodzieje mieszkający tu od lat nie mają skrupułów okradać nowych nieznajomych
3. rozwój Banina jest dość "słyszalny" w całym 3mieście i okolicach co przyciąga złodziei z poza Banina bo przestało być postrzegane jako wiocha zabita dechami
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Złodziejstwo było tu i 15 lat temu. Obrobili mi budowę i wynieśli sporo materiałów wykończeniowych i sprzęt AGD jaki już miałam w domu. Włamał się przez balkon.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Każdy obywatel powinien mieć prawo do posiadania pistoletu i drastycznie spadłyby kradzieże .A tak kradną i robią złodzieje z nami co chcą.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6
Sam wybierasz swoja okolice i stajesz się jej częścią. Obniżając kwote (cenzus majątkowy) zakupu licz się z elementem który się wprowadza
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ciekawy to musi być "element", którego stać na wydanie 200-300 tys. na mieszkanie. Jak napisano powyżej, 15 lat temu też tu kradli i nadal kradną, bo rozbudowujące się Banino nie tylko uaktywnia tych starych, ale przyciąga nowych złodziei. A ilu sami zaprosiliśmy na budowę? Nic wam nie zginęło w trakcie prac budowlanych lub wykończeniowych?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Budowałam dom dość długi okres. Od zakupu działki do momentu wprowadzenia się minęło około 6 lat. Gdy zaczęliśmy budowę mieliśmy w pobliżu tylko dwóch sąsiadów. Przez ten okres NIC nie zginęło z działki. Mimo to, że była nieogrodzona i wszystko stało na zewnątrz. Więc jednak otoczenia ma znaczenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile ja bym dał za wprowadzenie prawa własności terytorialnej, posiadania broni i wszystkich za tym idących przywilejów w naszym kraju...

Primo: Rodzina czuje się bardziej bezpieczna i może spać spokojnie.

Secundo: Byle złodziej zastanowił by się 1000 razy zanim wszedłby na czyjąś posesje.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
może nie broń dla wszystkich, ale cyt.,, prawo do własności terytorialnej jak najbardziej''.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Złodziej nie jest głupi, więc jak wie że ktoś posiada broń to nie będzie próbował.A tak sytuacja wygląda jak wygląda.Złodziej może wszystko a normalny człowiek nawet własnej rodziny nie da rady obronić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

do góry