Widok

zmarnowany czas i pieniadze

Umówiłem się na naprawę klimatyzacji w fieście.Pan Usarek stwierdził że nieszczelny jest skraplacz .Kupiłem nowa cześć i udałem się do warsztatu na ul.Morenową .Zostawiłem samochód do naprawy .Po godzinie pan Usarek zadzwonił do mnie z wiadomością , że skraplacz nie pasuje ,ponieważ w tym modelu jest on zespolony z chłodnicą .Jest to ewidentna bzdura ,ponieważ ani hurtownia części, ani serwis FORDA nie spotkał się z taką forma skraplacza . Panu mechanikowi nie chciało się wymieniać tego elementu .Naprawa miała trwać ok dwie i pół godziny ,a gdy przyszedłem po godzinie naprawiany był już inny pojazd.Straciłem pół dnia bo panu mechanikowi nie chciało się wymienić skraplacza . Myślę , że większość pozytywnych opinii sam sobie w wolnym czasie wypisuje. ZDECYDOWANIE ODRADZAM WIZYTĘ W TYM WARSZTACIE .
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
jakość usług: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Drogi Panie "kret" jak sięgnę pamięcią , bo trochę czasu minęło zanim pojawiła się Pańska opinia , nie wykonałem usługi i nie płacił Pan za nią ,skąd więc "zmarnowane pieniądze"? Proszę mi uwierzyć że,w wolnym czasie jest mnóstwo ciekawszych rzeczy niż wystawianie sobie opini na portalu Trójmiasto.pl. Prowadzę firmę od ponad 6 lat i w tym czasie zdarzyło mi się spotkać tylko kilka osób którym nie pomogłem i jest mi b.przykro z tego powodu ,a zdarzenia takie są dla mnie cenne jako kolejne doświadczenie w pracy z ludżmi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry