Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Izabela - opinia Fajne Zoo odwiedzam co roku od × lat . Zostawcie stary drogowskaz ,wiem ,że...
~Izabela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Zoo to totalna porażka. zwierząt bardzo mało. Szkoda czasu zdecydowanie...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lutego 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Wspaniałe miejsce, byliśmy wczoraj. Kolejny oczywiście już raz :) Fajnie jest...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lipca 2021

Halina - opinia wątek zamknięty Piękne miejsce, jestem kilka razy roku od 30 lat.
~Halina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 maja 2020

T - opinia wątek zamknięty Pięknie położony ogród. Wspaniałe miejsce na spacer. Zoo fajnie się rozwija...
~T
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 listopada 2019

Dramat wątek zamknięty Wiecej chodzenia niz ogladania, ceny za bilety z kosmosu, parking tragedia,...
~Ags
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2019

K - opinia wątek zamknięty Fajne miejsce zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Trochę szkoda zwierząt ze musza...
~K
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 czerwca 2019

parking to jakaś farsa!! wątek zamknięty Wczoraj miałam przyjemność, jak się okazało dość wątpliwą, odwiedzić ukochane...
~Martyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

Strasznie słabe wątek zamknięty W porównaniu i tym co było 10 lat temu to jest jakieś nieporozumienie, ja...
~olo
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 września 2018

KPINA z ludzi !! wątek zamknięty To zoo to są jakieś jaja. Lwy(podobno chluba tego ogrodu) można...
~anonim
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

DRAMAT wątek zamknięty Jeden z najbardziej dramatycznych zoo w jakich byłem. Stan utrzymania na...
~Martin
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lipca 2018

Zoo wątek zamknięty Rozumiem,ze utrzymanie zoo kosztuje ale wstęp na 5 osobowa rodzie jest już...
~Sylka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

DRAMAT wątek zamknięty Jedno z bardziej dramatycznych zoo w jakich byłem. Bida z nędzą. - Zoo...
~Patryk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lipca 2018

Gdańskie ZOO nie jest typowe. Jest jak park krajobrazowy. wątek zamknięty To nie jest typowe ZOO w środku miasta otoczone zabudową. W Gdańskim ZOO...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

zbyszek wątek zamknięty Sam ogród O.K. Katastrofa to parking samochodowy. Plac kiedy ciepło pełen...
~zbszek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lipca 2017

Gdańszczanka wątek zamknięty Do Zoo przyjeżdżam z dziećmi dwa do trzech razy w ciągu roku. Powiem...
~Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

Super zoo wątek zamknięty Bardzo fajne zoo. Dużo większe niż w Krakowie, lepiej utrzymane. Plusem i...
~mz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Zmiany w ZOO wątek zamknięty 20016 - w tym roku ZOO zafundowało odwiedzającym spore zmiany. Większość z...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

zoo w gdansku wspaniala przygoda wątek zamknięty Swietne miejsce można spędzić miło czas,poznać wiele ciekawych gatunków...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2016

Czy inwalidzi też mogą korzystać? wątek zamknięty Czy mozna przejechac Zoo wozkiem inwalidzkim?
~inwalida
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
69

postów

44

wątków

do góry