Widok

zwierzątko DZIĘKÓWA!!!!!!!!!!!!

CHCIAŁBYM GORĄCO I Z CAŁEGO SERCA PODZIEKOWAĆ "ZWIERZĄTKU"(bezwątpienia jednej z najpiekniejszych rugbistek i kobiet w naszym kraju:) ) ZA TO CO ROBI DLA KLUBU R.C ARKA GDYNIA I NIE TYLKO!!!!:) A ZROBIŁA NAPRAWDE NIE MALO PRZEDEWSZYSTKIM DLA DRUŻYNY rugby DZIEWCZĄT "HOOLS GIRLS" ANGAŻUJE SIĘ W TĄ DRUŻYNE CAŁYM SERCEM A JEJ TRUDY NIE SĄ DOSTRZEGANE!!! NIE CHCE TERAZ DOKLADNIE WYMIENIAĆ O CO CHODZI BO TO NIE MA SENSU!!! WAŻNE JEST TO ŻE TRWA PRZY TEJ DRUŻYNIE I ZAPOMINA O INNYCH TAKŻE WAŻNYCH "RZECZACH"!!!:)) DLATEGO ZA TO WSZYSTKO WIELKIE DZIEKI I OBY TAK DALEJ!! OBY TWOJE TRUDY NIE POSZŁY NA MARNE I ZOSTAŁY DOSTRZEŻONE PRZEZ INNYCH!!!!! :)) TYLKO ARKA GDYNIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)..... nie mam pojecia co w tej chwili powiedziec.... ale Dziekuje ........
milo by bylo jeszcze wiedziec skad my sie znamy....? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha zapomnialabym TYLKO ARKA GDYNIA!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TY JUŻ DOBRZE WIESZ KIM JESTEM!!!!! A WSZYSTKO CO NAPISANE BYŁO SZCZERA PRAWDA TYLKO W PEWNYM MIEJSCU ZAPOMNIAŁEM NAPISAĆ "nie" JUZ PEWNIE WIESZ GDZIE...!!! ALE I TAK ŻYCZE CI WSZYSTKIEGO NAJ NAJ I NIE ZRÓB PEWNEJ BZDURY KTÓRĄ POWOLI PLANUJESZ(TY WIESZ O CO CHODZ)!!!!!!!!! :)))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

gra poland (3 odpowiedzi)

Rozumiem Twoje pragnienie i doradzę Ci sprawdzenie źródła i zagranie w kasynie online...

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

do góry