Widok

zwrot podatku za 2015 rok ........!!!!

MASAKRA i jakaś KPINA !!!! złożyłam pit 28 lutego co oznacza że już dawno jest po terminie 3 msc i nie ma ani zwrotu ani żadnej informacji od US wkurzające jest to ,że jak ty jesteś winny 0,50gr to przychodzi pismo z ponagleniem lub nakazem zapłaty ale jak jest to w odwrotną strone to cisza w eterze !!!!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
pomoc merytoryczna: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Równo za tydzień mija u mnie termin trzech miesięcy od czasu złożenia wniosku. Zastanawia mnie, czy uda im się wypłacić na czas. Dzwoniąc usłyszałam, iż nie zdarza im się wypłacania zwrotów po terminie :) Poczekamy, zobaczymy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

21 03 2017 - ja jeszcze nie dostałem zwrotu za rozliczenie sie z US PIT 37 za rok 2015 tak tak 2015 - i choc jest to symboliczna złotówka ,ale mimo wszystko to US powinien mi to zwrócic ,bo gdybym to ja byl im winien to pewnie by mnie ciagali po sadach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze: urząd nikogo nie "ciaga po sadach" (miało być: ciąga po sądach?) za niewpłaconą złotówkę czy nawet pięć.
Po drugie: urzędy nie dokonują zwrotów symbolicznych złotówek. Ani nawet pięciu. Powód? Niewspółmierny koszt.
Ale te złotówki nie przepadają - są na koncie podatnika. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry