Widok

...

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny jestem w 22 tc, a ważne już 68 kg przed ciążą wazylam 59kg przy wzroście 171cm. Mój brzuch zamiast na ciążowy wygląda jakbym strasznie przytyła,mam faldki na brzuchu, boję się, że nie wrócę do swojej wagi po ciąży
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ciąża chociaż prawidłowa, dziecko zdrowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kg przytylas na ten czas sporo, ale pociesze Cie, przytylam duzo mniej bedac w 18 tc , przed mialam ladny brzuch, a teraz talia prawie mi znikla i tez tworza sie faldki. Ja duzo cwiczylam brzuch przed a teraz prawie wszystko co robilam jest niewskazane wiec robie tylko skosne i pol deske i moze to jest efekt braku cwiczen? U mnie od zawsze tluszcz zbieral sie szybko na brzuchu. Zweryfkuj glownie to co jesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesteś w ciąży i napewno wyglądasz pięknie!!! Przytylas i przytyjesz trudno.. po ciąży trochę ci zejdzie a co zostanie cóż.. dieta i będzie dobrze teraz tym się nie martw !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja tez zaczynalam w tych okolicach - 58kg, a teraz 76kg w 33t! to wszystko zalezy, wiem, ze ciezko sie nie przejmowac, ale mysle, ze zaloz sobie ze nawet 30kg mozna przytyc, a do roboty sie wezmiesz po ciazy. w ciazy nie wolno robic cwiczen brzucha!!! po tez nie sa wskazne! jak bedziesz miec problem z brzuchem po ciazy to idz do fizjoterapeuty uroginekologicznego, pokaze ci cwieczenia ktora mozesz robic , zeby sobie jeszcez bardziej nie rozjechac oslabionej kresy bialej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie 20tc i już 7kg na plusie :(
Ale zgubił mnie początek ciąży, gdy strasznie męczyły mnie mdłości i głód nie do zniesienia- zapychalam się wtedy bułkami z masłem i szynką, bo tylko po nich dobrze się czułam.
Przed ciążą w miarę zdrowe odżywianie, raz w tygodniu jakieś ciasto czy pizza, bieganie 3xtyg. Teraz wszędzie wałki i talia już zanikła.
Ale po ciąży wrócimy do formy! ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja 24 tydz i 3 kg na plus, a poprzednie ciąże w dniu porodu 9 kg na plusie i 14 kg na plusie, największy przyrost wagi 7-9msc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

7latek nie chce czytać (33 odpowiedzi)

Mój syn mimo znajomości wszystkich liter nie chce czytać. Nie umie,nie chce złożyć wyrazu w...

Zapchany nos, zatoki?? 3 latek, co do inhalacji?? (74 odpowiedzi)

Witajcie. Moja córka (3l) ma od tygodnia "zawalony" nos, może zatoki nie wiem. Chcę "poruszyć"...

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

do góry