Widok

120000 PLN opinie, porady.

Hej. Mam wolne 120000 PLN w co Waszym zdaniem zainwestować czy dobrać kredytu i otworzyć jakiś biznes czy może ta kwota wystarczy na jakąś działalność? Co Wy byście zrobili z taką kwotą. W co zainwestowali?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

takie drobne na inwestycje sie nie nadają, chyba że długofalowe, ale to jest bez sensu, jak masz jakąś zajawke na biznes to próbuj tylko musisz sie zaangażować, jak chcesz kredyt to odradzam chyba że masz super pomysł, na razie oszczędzaj dalej i zacznij rozglądać sie po rynku w szerszym znaczeniu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No przecież wiadomo, że na forum to sami doradcy. W dodatku społecznie robimy. Rozdaj zatem wszystko biednym i idź za Jezusem. Nie dziękuj.

Pani Jolu! Teraz proszę zawołać tego pana, co to ma problem, bo wyżej ch. nie podskoczy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

o czym ty patałachu tu szczekasz, wysłów się -raven hehe-głupek raczej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ale fajny troll. A umiesz rozpoznawać drzewa z dużej odległości?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

potrafie bezbłednie poznać kretyna na odległosć, nawet przez screen, raven-he,he
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sorry, Młody

https://www.youtube.com/watch?v=1pA_I8BPAto

Bez odbioru zatem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

tym mnie udobruchałeś pozdro ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym temacie podpowie Ci Natalia Siwiec tego forum czyli tzw. stary ruski, marzący żeby komuna nie upadła.
On obraca co miesiąc kilkuset złotymi więc na inwestowaniu się zna :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

Klimatyzacja w biurze (51 odpowiedzi)

Pracuję w biurze z dziewczynami. Teraz gdy się zrobiło ciepło, mają włączoną cały dzień...

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (10 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...

do góry