XIX Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, Jana Pestalozziego 11/13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
NAJLEPSZA!!! wątek zamknięty i co ztego ze poziom taki sobie, jak ktos ma nie zdac to i tak nie zda, ja...
~Paulina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 września 2008

Agata - opinia wątek zamknięty Chodzę do dziewietnastki.jestem teraz w klasie maturalnej.jestem zadowolona z...
~Agata
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2008

Jak ktoś jest tępy, to mu nawet najlepsza szkoła nie pomoże. wątek zamknięty Jestem absolwentką XIX LO i jestem z tego dumna. Poziom nauczania jest...
~Magda_M
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 maja 2008

poziom nauczania wysoki?!? wątek zamknięty ludzie co Wy tutaj piszecie? poziom nauczania w 19 wysoki? niby z jakiego...
~kolorowy1233@wp.pl
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2008

Moja opinia. wątek zamknięty Jestem uczennicą XIX LO i w przyszłym roku ukończę tę szkołę.Chcę...
~Uczennica
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 lutego 2008

my tu gadu gadu a pp Taba ? wątek zamknięty jestem absolwentką XIX LO, aktualnie studiuję na UMK w Toruniu, a to dzięki...
~Ai
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 lutego 2008

Opinia uczennicy wątek zamknięty Chciałabym wyjaśnić wszystkie mity o tej szkole. Poziom jest niby niski, ale...
~pierwszoklasistka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 lutego 2008

zamiast ósemki dziewiętnastka :) wątek zamknięty chodzę do 2 klasy i jestem bardzo zadowolona ze szkoły :)dostałam się do 8 LO...
~myszykiszki :)
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 stycznia 2008

szkoła przyjazna wątek zamknięty moja córka dostała się do tego liceum,jest zadowolona, akceptuje wymagania,...
~mama
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 grudnia 2007

Pani J.Ch najlepszym nauczycielem jest ! wątek zamknięty nie wiem co strzeliło do łba mojej przedmówczyni ... Pani Joanna jest jedną...
~Michalek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 grudnia 2007

dla mnie idealna wątek zamknięty chcesz się uczyć - uczysz się, i się nauczysz, masz warunki. nie chcesz- nie...
~Pat
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 grudnia 2007

ku przestrodze przyszłych ucznów XIX LO - doświadczenia absolwentki wątek zamknięty Dziele się z Wami swoimi doświadczeniami w kontakcie z Panią J. Ch...
~paulina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 września 2007

; )) wątek zamknięty Ja bd chodizla do 19..no chyba, ze 8LO zobaczy i doCeni moje odwolaie i...
~Kaja`
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 lipca 2007

19. wątek zamknięty We wrześniu będę chodzić do tego LO (no, mam nadzieję), ale dziś też w nim...
~sara
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 czerwca 2007

Tegoroczna absolwentka wątek zamknięty Trzy lata w XIX LO wspominam bardzo ciepło. Niektórzy nauczyciele naprawdę...
~Absolwentka 2007
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2007

Przyszly uczen XIXstki wątek zamknięty Wczoraj tzn 16 marca 2007 roku bylismy w II LO na dniach otwartych. To co...
~Witek
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
104

postów

76

wątków

do góry