Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Chrzest i najpiękniejsze, proesjonalne zdjęcia POLECAM wątek zamknięty Skorzystałam z usług 2Style juz drugi raz i znowu efekt przeszedł moje...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 czerwca 2011

sesja zdjęciowa w przedszkolu wątek zamknięty Pod koniec maja w naszym przedszkolu odbyła się sesja zdjęciowa, właśnie...
~Centrum Zabawy i Edukacji Żyrafa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 czerwca 2011

POLECAM SĄ NAPRAWDE PROFESJONALNI:) wątek zamknięty MIAŁAM SESJĘ ZDJĘCIOWĄ MOICH DZIECI PIĘKNE ZDJĘCIA:)
~MADZIA:)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

Polecam wątek zamknięty zdjęcia super jakości, miła atmosfera na sesji:) Krótkie oczekiwanie na...
~Zosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 czerwca 2011

sesja rodzinna wątek zamknięty Szczerze polecam! Zdjęcia piękne, ujęć całkiem sporo a podejście do naszego...
~Ania, Iza i Rafał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 czerwca 2011

Super wątek zamknięty Szerze wszystkim polecam Bardzo mili ludzie mający podejście do dzieci Bardzo...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2011

sesja rodzinna wątek zamknięty Sesja wykonana w Parku Oliwskim, zdjęcia oddają klimat spaceru - są naprawdę...
~Magda i Przemek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2011

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona i na pewno skorzystam w przyszłości,jeśli będzie mi...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2011

Zdjęcia wnętrz apartamentów wątek zamknięty Szczerze polecam, zdjęcia rewelacyjne – zarówno z sesji dziennej jak i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2011

mama bliźniaków - opinia wątek zamknięty zdjęcia piękne, mnóstwo ujęć, jesteśmy super zadowoleni polecam
~mama bliźniaków
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 maja 2010

Fotografia Ślubna wątek zamknięty Fachowe podejście oraz piękne zdjęcia niewątpliwie uświetniły dzień naszego...
~Kamila & Piotr
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 grudnia 2009

Fotografia Chrztu wątek zamknięty Pełen profesjonalizm,szczezre polecam,świetny i szybki kontakt,zdjęcia super...
~Jolcia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 września 2009

CHRZEST wątek zamknięty Mimo dość spartańskich warunków zdjęcia wyszły bardzo dobre, każda fotka...
~MadziK
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 września 2009

sesja rodzinna wątek zamknięty Pełen profesjonalizm,zdjęcia bardzo ładne,polecam.
~Magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 września 2009

sesja rodzinna wątek zamknięty Naprawdę nie mam się do czego przyczepić bo zdjęcia piękne, kreatywność na...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2009

zdjęcia okazyjne wątek zamknięty Miła współpraca, ładne zdjęcia - jesteśmy bardzo zadowoleni. Pomimo pewnych...
~Asia i Maciek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
82

postów

76

wątków

do góry