3 Siostry

Kluby, dyskoteki Restauracje

Sopot, Powstańców Warszawy 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Na chwile obecną.. najlepsze miejsce w Sopocie! wątek zamknięty Przesyt wszystkich sopockich lokali podkusił mnie aby wyprawić właśnie w...
~D.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

Wyjątkowe miejsce wątek zamknięty mam nadzieję, że to miejsce zostanie dokładnie takie, jakim jest teraz. Juz...
~Dorota
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 października 2009

JESTEM NA TAAAAK! wątek zamknięty W ostatni weekend wyprawiałam urodziny "u Sióstr" i były to najlepsze...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 września 2010

Niezapomniany klimat i niespotykana uczciwość !!! wątek zamknięty Oryginalny wystrój (zwłaszcza szpilki na suficie) - klubowy klimat, dobra...
~K.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 września 2010

Nie polecam. wątek zamknięty Nie wiem kto te wszystkie pozytywne opinie pisal.. moze te 3 siostry.. Ja...
~MMDD
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lipca 2010

Rewelacja wątek zamknięty Super ceny, pyszna kawa. A tatra z owocami i karmelem jest rewelacyjna -...
~Rafał M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 maja 2010

Zawsze Głodna;) wątek zamknięty Tosty, zupy, pierś z kurczaka, kawa, czekolada, ciacha....wszystko zrobione...
~Zawsze Głodna;)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2010

sh - opinia wątek zamknięty Lokal jakich wiele. Bardzo fajny wystrój, miła atmosfera, ale pierwsze co...
~sh
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 marca 2010

Ania - opinia wątek zamknięty bardzo fajny lokal, ciekawi ludzie i swietna klimatowa muzyka. Na razie...
~Ania
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 lipca 2009

Super klimat wątek zamknięty Super fajne miejsce, można spotkać się z przyjaciółmi, pogawędzić z...
~Żocho
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 grudnia 2009

Najlepszy w Trójmieście wątek zamknięty Wiele jest miejsc, o które człowiek w Trójmieście zahacza, czasem wraca,...
~Wietrzna;)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 listopada 2009

polecam gorąco u nas na wsi takich cudów nie ma wątek zamknięty rozwijając myśl to w Warszawce takiego klimatu i wystroju nie widziałam
~Magdalena
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 października 2009

Tego mi brakowało.. wątek zamknięty Wszyscy już byli i widzieli, więc i ja musiałam.. Już zanim złożyłam...
~Mary
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 października 2009

zdecydowanie polecamy wątek zamknięty Cudowna atmosfera, dobra muzyka, pomysłowy wystrój i świetna obsługa, a to...
~Siostry Trzy
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 września 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
39

postów

34

wątków

do góry