Widok

300 plus

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Ja złożyłam 2 lipca na 300plus i nie mam ani decyzji ani pieniędzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co w związku z tym, że aż na forum żale wylewasz? Twoje dziecko/dzieci nie będą mieć książek i wyprawki do szkoły? No to chyba nie powinnaś mieć dzieci.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co ktoś nie dostanie i przeżyć nie może? Tak bardzo boli że aż na forum wylewa swoje żale krytykując innych?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Książki będą mieć, już chyba wszyscy dostają cały komplet wraz z ćwiczeniami za darmo w szkole. Poza tym do szkoły jeszcze sporo czasu, każdy zdąży zakupy zrobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś nie było tego,ksiazki trzeba było kupować wszystkim dzieciom ,drogo było ale mus to mus, ja,skladalam 16 wychodzi że jest miesiac z hakiem oczekiwnia, wg mnie to i tak krótko.Szczerze to nie czekam specjalnie na te pieniądze bo juz wydałam 1200zl to nawet połowa mi się nie zwróci , ale jest nie narzekam założyłam wniosek czekam cierpliwie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie wszyscy... w szkołach średnich trzeba wszystko kupić. Ja składałam i już dostałam. Gdynia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Internetowa apteka - proszę o opinie. (60 odpowiedzi)

Dziewczyny czy robiłyście kiedyś zakupy w aptece internetowej Gemini ? Czy jesteście...

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

do góry