Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ZAKSA S.A., serwis internetowy Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nowy temat Agencja Interaktywna - 314.pl wykonała nowy serwis internetowy dla klubu...
~zaksa s.a., serwis internetowy G
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 30 marca 2020

Szymon R. - opinia nowy temat Najlepszy zespół z jakim pracowałem do tej pory. W pełni zasłużony pozytyw i...
~Szymon R.
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 25 marca 2020

agnieszka - opinia nowy temat bardzo dziękuje za przemiłą współpracę. 314 to ludzie z głowami pełnymi...
~agnieszka
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 23 marca 2020

Klaudia B - opinia nowy temat Korzystam z usług Agencji Marketingowej 314.pl od ponad pół roku i jestem...
~Klaudia B
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 18 marca 2020

Sławomir - opinia Sprawna komunikacja, szybka realizacja, umiejętność słuchania ze...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 29 stycznia 2020

Paulina - opinia Z początku obawiałam się czy zrealizują moja koncepcję, ale wyszło SUPER!...
~Paulina
-

dodano: 21 stycznia 2020

Katarzyna - opinia Dziękuję zespołowi 314.pl za pomoc w wdrożeniu mojego projektu, powstała...
~Katarzyna
-

dodano: 16 stycznia 2020

Janusz - opinia Dziękuje całemu zespołowi Agencji Interaktywnej 314.pl za profesjonalną...
~Janusz
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 27 listopada 2019

Polecam Serdecznie polecam wszystkim współpracę z 314.pl. Kompleksowa, skuteczna...
~A-Mobil
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 3 października 2019

Klaudia - opinia Zwlekałam z opinią dla firmy 314, ale czekałam czy nie "spadnę" w google po...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 30 sierpnia 2019

Jak mówili tak zrobili Trochę o moim doświadczeniu z 314.pl. Bardzo solidni goście. Generalnie to na...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 22 sierpnia 2019

314.pl - pewny partner w biznesie Nasza współpraca z Zespołem 314.pl rozpoczęła się w 2016 roku. Jeszcze wtedy...
~Zespół LH.pl
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 31 lipca 2019

Dobra inwestycja ! Przez długi czas szukałem agencji interaktywnej, która kompleksowo zajmie się...
~Paweł
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 30 października 2018

strona klubu siatkarskiego trefl gdańsk i koszykarskiego trefl sopot W imieniu klubu Trefl Gdańsk i Trefla Sopot, bardzo dziękujemy 314.pl za...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lutego 2019

Pełen profesjonalizm!! Fajny zgrany zespół z dużą wiedzą i doświadczeniem.Indywidualne podejście do...
~justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 września 2018

Strona dla naszej pracowni wątek zamknięty Trafiliśmy do firmy 314.pl poprzez naszego znajomego, dla którego wykonywała...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry