Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - opinia wątek zamknięty to mi smakuje dlatego z przyjemnością zrezygnowałam z gotowania szczególnie...
~Ola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 września 2021

Patrycja - opinia wątek zamknięty Najgorszy catering z jakiego korzystałam. Posiłki monotonne przygotowane ze...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2021

Paulina - opinia wątek zamknięty Owszem tanio ale jakość potraw pozostawia wiele do życzenia. Jedzenie kupione...
~Paulina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2021

Iga - opinia wątek zamknięty Cieszę się, że zdecydowałam się na 3 posiłki. Jest taniej i nie generuje się...
~Iga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2021

Olka - opinia wątek zamknięty Jestem z wami na diecie bezmięsnej już 2 miesiące i czuje że odżyłam....
~Olka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2021

Magister - opinia wątek zamknięty Jestem niecały miesiąc na 3 posiłkach, ale do tej pory zdają egzamin....
~Magister
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2021

Matt - opinia wątek zamknięty Catering ma bardzo dobrą cenę i opcja z 3 posiłkami jest dla mnie bardzo...
~Matt
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lipca 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Przyznaję, że początkowo to zachęciła mnie cena cateringu. Była naprawdę...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 lipca 2021

Oliwka - opinia wątek zamknięty Indyk z zielonym curry był bardzo dobry! Sos idealnie przyrządzony, dużo...
~Oliwka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lipca 2021

Robert - opinia wątek zamknięty U mnie mają komplet gwiazdek. Za całokształt. Jedzenie dobre, catering ma...
~Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 lipca 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Fajnie, że często są kody rabatowe, można zamówić dietę za naprawdę spoko...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 czerwca 2021

Kinga - opinia wątek zamknięty Makarony wymiatają. Jestem wielka fanką takich dań, więc cieszę się, że...
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 czerwca 2021

Marian Jerzy - opinia wątek zamknięty Babciu, wybacz, ale 3posilki robią najlepsze pierogi ruskie pod słońcem...
~Marian Jerzy
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 czerwca 2021

Benia - opinia wątek zamknięty Wszystko, co robicie z indyka, jest wybitne. Pysznie, zdrowo, bardzo do syta...
~Benia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 czerwca 2021

Robert - opinia wątek zamknięty W tygodniu jem z Wami 99% posiłków totalnie trafiło w mój gust, nawet...
~Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 czerwca 2021

Zuza - opinia wątek zamknięty Teraz to już sobie innego cateringu nie wyobrażam. Formuła 3 posiłków...
~Zuza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 czerwca 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre macie pieczywko razowe,które dajecie do śniadań. Genialne. A i...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 czerwca 2021

Patrycja - opinia wątek zamknięty Odkąd Was odkryłam, uważam, że powstaliście specjalnie dla mnie. Serio chyba...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 czerwca 2021

Lucyna - opinia wątek zamknięty To jest jedzenie na miarę moich potrzeb. Idealna dieta dla osób, które lubią...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 czerwca 2021

Witold - opinia wątek zamknięty Jak ja szanuję ten catering trzy solidne posiłki pełne smaku, dzięki którym...
~Witold
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 czerwca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry