Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anita - opinia wątek zamknięty Bardzo lubię ten catering zarówno takie bardziej tradycyjne jedzenie, jak...
~Anita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2021

Adam Jan - opinia wątek zamknięty Zachęciła mnie formuła, bo nie jadam 5 posiłków wolę 3. No i zachęciło mnie...
~Adam Jan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2021

Kamil - opinia wątek zamknięty Cheeseburger wegetariański - najlepszy buger jaki jadłem, powaga!
~Kamil
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2021

irminka - opinia wątek zamknięty Dla mnie to catering idealny. Po prostu mam od nich komplet: rozsądne ceny,...
~irminka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2021

Bartek - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z tego cateriingu. Wreszcie trafiłem na właściwą...
~Bartek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2021

Jaśka - opinia wątek zamknięty Pyszotka! Po 1 miesiącu stwierdzam, że zostaję z wami na dłuuuuużej.
~Jaśka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2021

Marti - opinia wątek zamknięty Hummus buraczany z pestkami słonecznika był pyszny!!!! :) wiecie jak mi...
~Marti
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2021

Mariusz - opinia wątek zamknięty Zestawy zawsze przybywają do mnie kompletne i ich boxy są naprawdę porządne....
~Mariusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 marca 2021

Olga - opinia wątek zamknięty Nie muszę martwić się o zakupy, pomysł na obiad, których zawsze brakuje, o...
~Olga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 marca 2021

Sylwia C - opinia wątek zamknięty Dieta mięsna bardzo przypadła mi do gustu. Dużo dobrej jakości mięsa i zawsze...
~Sylwia C
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 marca 2021

Łucja - opinia wątek zamknięty Trzy posiłki to dla mnie idealna opcja, bo nie mam nigdy czasu ani chęci na...
~Łucja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2021

Kamila - opinia wątek zamknięty Zestaw large to idealna opcja około 1800 kcal, więc mam szamkę na cały dzień...
~Kamila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 marca 2021

Bożena - opinia wątek zamknięty Odkąd odkryłam formułę 3 pudełek dziennie, nie wyobrażam sobie mojej diety...
~Bożena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 marca 2021

Iwo - opinia wątek zamknięty Bardzo korzystne ceny. Jak za takie porcje to naprawdę warto :) Można się...
~Iwo
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 marca 2021

Arek - opinia wątek zamknięty Deser na śniadanie to coś, co tygrysy lubią najbardziej :D na pewno warto...
~Arek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 marca 2021

Roma - opinia wątek zamknięty Lubię, jak w menu pojawiają się ryby. Umiecie w ryby :) Formuła trzech...
~Roma
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 marca 2021

Pamelka - opinia wątek zamknięty Udało mi się zrzucić dzięki diecie od nich oraz dzięki ćwiczeniom już ponad...
~Pamelka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 marca 2021

Nina Anna - opinia wątek zamknięty Czuć jakość produktu oraz wiedzę i doświadczenie zespołu kucharzy. Warianty...
~Nina Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 marca 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Kucharze w tej firmie robią dobrą robotę. Nie wiem, jak powstaje wasz sos BBQ...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 marca 2021

Renia - opinia wątek zamknięty Profesjonalny catering. Posiłki zawsze dostarczone na czas i jedzenie bardzo...
~Renia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 marca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry