Pralnia EBS

Pralnie Magiel, farbiarnie

Gdynia, Kazimierza Górskiego 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - opinia wątek zamknięty Najgorsza pralnia z jakiej korzystałam płaszcz modelki mi za pierwszym razem...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lutego 2022

Ta pralnia to jakiś żart wątek zamknięty Oddałem do czyszczenia garnitur, praktycznie nowy, 2 razy zakładany....
~J.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 maja 2019

po czyszczeniu - torba do wyrzucenia wątek zamknięty Oddałam skórzaną torbę do czyszczenia. Zamiast za 2 tygodnie otrzymałam ją za...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 maja 2018

Bardzo zła obsługa wątek zamknięty Nie przyjęto do prania legowiska dla psa 70x100x5cm argumentując, że nie...
~kajtek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

Potwierdzam negatywne opinie powyżej wątek zamknięty Przed chwilą odebrałem garnitur. Popękane 2 guziki główne w marynarce, po 2...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2017

dwie zniszczone marynarki... wątek zamknięty Dwa razy zniszczyli mi marynarke od garnituru. Pierwszy raz w maju 2012 przy...
~majkel
6

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2015

tragedia wątek zamknięty Nie polecam. Panstwo zapewaniali mnie ze wyczyszcza moj skorzany kombinezon i...
~damian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

przyjelli odziez do prania, ktorej nie uprali wątek zamknięty Po raz kolejny wpadka tej sieci. Nie dosc ze nie uprano mojej odziezy to...
~Gosia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lipca 2015

nie polecam wątek zamknięty Zniszczono mi guziki (nikt nawet nie poinformował, że mogą ulec zniszczeniu)...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

niekompetentni i nieodpowiedzialni wątek zamknięty Oddałam frak do czyszczenia i stopili mi guziki przy rękawach. Niby drobiazg,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2013

...!!! wątek zamknięty Kurtka wyczyszczona, ale napewno nie w 100%. W rzepach od wyczyszczonej...
~Kowalski
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 grudnia 2010

jezeli ktos lubi wyrzucac pieniadze w bloto to polecam goraco!!!! :) wątek zamknięty obecna promocja prasowanie koszul (wcale nie tak tanio jak mozna pomyslec)....
~marcin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry