Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
katastrofa wątek zamknięty Czas oczekiwania na wizyte u ortopedy - prawie 3 godz.Planowana wizyta to...
~misiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

Podziękowanie wątek zamknięty Serdeczne podziękowanie składam lekarzom, pielęgniarkom i całemu zespołowi...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

dziekuje za opieke wątek zamknięty dziekuje za pomoc mojemu bratu w dniu 20.03, bardzo szybka i fachowa opieka,...
~sara
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

Oddział laryngologiczny wątek zamknięty Jestem po operacji zatok. Muszę przyznać, że nie na darmo mówi się o...
~anonim
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 stycznia 2015

Podziękowanie wątek zamknięty Chciałabym podziękować lekarzom, pielęgniarkom oraz paniom dbającym o...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

Oddział Neurologiczny wątek zamknięty Oddział Neurologiczny Składam najserdeczniejsze podziękowania wszystkim...
~Halina Kurzawa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2014

rejestracja telefoniczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty przez trzy dni chciałem się dodzwonić na stomatologie ale jest to niemożliwe...
~Zły pacjet
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Pogotowie wątek zamknięty Jeżeli masz jakiś problem, to lepiej od razu udaj się do innego szpitala....
~Student
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 października 2012

Podziękowanie wątek zamknięty Mój pobyt w oddziale Neurologii w lipcu b.r. utwierdził mnie w przekonaniu,...
~Barbara. S.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Chirurgia wątek zamknięty Miałam operowaną tarczycę(całkowite usunięcie )w tym szpitalu, jestem bardzo...
~Marta Klass
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2010

Gabinet ginekologiczny w przychodni wątek zamknięty Pani doktor, która przyjmuje w środy, cechuje się niską wiedzą na temat...
~pacjent
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2007

Ortpedia wątek zamknięty czekałem osiem miesięcy na operacje stawów kolanowych do której nie...
~OBURZONY NIE DOSZŁY PACJENT Z GD
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

podziękowanie wątek zamknięty 24 października 2012 roku , miałam zabieg ginekologiczny, który przeprowadzał...
~EWA Skrzypkowska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

Gastroenterologia wątek zamknięty Przy porannym przyjęciu do szpitala na oddziale SOR jest pani (niska...
~pacjent
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 maja 2012

OPINIA wątek zamknięty Witam Państwa! Początkiem nowego roku idę na operację stawów...
~Rafał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 grudnia 2011

Oddział Urologii wątek zamknięty Przeszedłem najcięższy zabieg jaki wykonuje się na tym oddziale. Leżałem 13...
~Adam
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2010

Ortopedia- nie polecam!!!! wątek zamknięty Moja babcia dostała skierowana na oddział od lekarza ortopedii na zabieg...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2011

PRL wątek zamknięty Szpitalw gdańsku posiada monopol na robienie badań do licencji POF które są...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 października 2011

OPERACJA NA DZIALE ORTOPEDI wątek zamknięty Witam! Czekam w kolejce na operacje stawu kolanowego w szpitalu Marynarki...
rafcio1253
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2011

Oddział Otolaryngologiczny wątek zamknięty Kiedy dowiedziałam się, że mam do usunięcia polipy nosa nie wiedziałam na...
~Agnieszka Lendasz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

52

wątków

do góry