Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Otolaryngologia - polecam! wątek zamknięty Serdecznie dziękuję dr. Kwiecińskiemu za sprawnie przeprowadzoną operację...
~Małgorzata Kobiela
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2009

OTOLARYNGOLOGIA-POLECAM wątek zamknięty Polecam ten oddział i wspaniałych ludzi, którzy tam pracują. Miałam okazję...
~ANIA.SZYPOWICZ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 stycznia 2011

SOR wątek zamknięty Mój mąż został przywieziony na oddział ratunkowy 20 listopada. Podejście...
~Ewa Szczepańska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 grudnia 2009

Otolaryngologia - serdecznie polecam :) wątek zamknięty Chodź po zabiegu ból jest niesamowity przy takim personelu o wszystkim sie...
~Ania K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 listopada 2009

odział Neurologii wątek zamknięty Byłem pacjentem leczonym w oddzale Neurologii w ostatnim miesiącu....
~jan
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2009

Laryngologia / tonsilektomia obustronna wątek zamknięty dzięki personelowi, lekarzom i pielegniarkom (cudowne kobiety) całe...
~Marcin H.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 lutego 2009

Jan Jurgas - opinia wątek zamknięty W dniach od 05.12.2008 do 10.12.2008r byłem diagnozowany w oddz. neurologii....
~Jan Jurgas
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 grudnia 2008

dziekujemy wątek zamknięty dziękujemy za tak dobrą opiekę naszego taty lekarzą i pielgniarką z...
~hania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 października 2008

Ocena pracy Szpitala wątek zamknięty Jestem wdzieczna za opieke nad moim ojcem. Leżał na oddziale kardiologii....
~J.Tarlowska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 września 2008

SUPER Laryngologia wątek zamknięty Właśnie wyszłam po zabiegu "prostowania" przegrody nosa. Choć sam zabieg mało...
~ela
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 lipca 2008

Zabieg kolanoskopi wątek zamknięty Mamy końcówkę roku i szpital ma już wykorzystane limity z NFZ ale zabieg u...
~Kamil
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 października 2007

laryngologia wątek zamknięty Super laryngolog pan Tomek Sikora.Syn miał wycinany trzeci migdał i...
~Ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

52

wątków

do góry