Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra - opinia Z całego serca polecam szkołę rodzenia 9 miesięcy. Cudowne położne z dużym...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 listopada 2022

Daria - opinia Bardzo polecam tą szkołę rodzenia, cudowne położne i rodzinna atmosfera.
~Daria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 listopada 2022

Alicja - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona. Otrzymałam wiedzę o przebiegu ciąży, porodzie, karmieniu...
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 marca 2022

Lila - opinia wątek zamknięty Kilka zajęć było przesuniętych ze stacjonarnych na online przez pandemie itp....
~Lila
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lutego 2022

Iza - opinia wątek zamknięty Wspaniałe osoby, oddane swojej pracy całym sercem i przekazujące  przydatną...
~Iza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 października 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Szkoła Rodzenia dostarczyła mi bardzo wielu istotnych informacji na temat...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 września 2021

Ola i Stanisław - opinia wątek zamknięty Wybrałam tę szkołę ze względu na bliskość, mieszkam na granicy Moreny i...
~Ola i Stanisław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2021

Ala i Wojtek - opinia wątek zamknięty Bardzo bogaty program. Lepiej wybrać nie mogliśmy, atmosfera była...
~Ala i Wojtek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Byliśmy z polecenia. Zona zadowolona. Uzyskaliśmy wszelkie informacje...
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lipca 2021

Aga - opinia wątek zamknięty Kopalniom wiedzy była położna, która miala duże doświadczenie w swoim fachu....
~Aga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Beata - opinia wątek zamknięty Wiedza którą uzyskałam pomogła mi zmierzyć się trudami ciąży, porodu i...
~Beata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 czerwca 2021

Ania - opinia wątek zamknięty Przydatna wiedza i przygotowanie do porodu oraz okresu po porodzie!! Polecam!
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 maja 2021

Pełna profesja wątek zamknięty Szkoła finansowana przez NFZ nie oznacza wcale niskiej jakości. Cudowne...
~Kararzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry