9 Miesięcy

Szkoły rodzenia

Gdańsk, Jana Pawła II 6G

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Daria - opinia Pierwsza ciąża, pierwszy poród. Jestem bardzo zadowolona, że koleżanka...
~Daria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 października 2022

Karolina - opinia Jestem zadowolona - trałilam z polecenia znajomej, która uczęszczała oraz...
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 sierpnia 2022

Beata - opinia Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy!
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2022

Dorota - opinia wątek zamknięty Zajęcia obejmowały wszystkie zagadnienia nurtujące przyszłych rodziców oraz...
~Dorota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 grudnia 2021

Iza - opinia wątek zamknięty Jest bardzo dobrze, sprostali moim oczekiwaniom, m.in.: - poznaliśmy z...
~Iza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

Zofia - opinia wątek zamknięty Jestem i jest ok. Zaciągnęłam informacji po koleżankach oraz opinii Pani...
~Zofia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 października 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Długo zastanawialiśmy się nad wyborem szkoły rodzenia, aż zdecydowaliśmy i...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 października 2021

Malwina i mąż - opinia wątek zamknięty Strzał w dziesiątkę! Profesjonalne podejście i na NFZ!! Dziękuję.
~Malwina i mąż
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2021

Zofia - opinia wątek zamknięty Nie mam zastrzeżeń, byłam z polecenia Pani ginekolog. Polecam, dobry wybor.
~Zofia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lipca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Techniki relaksacyjne, oddechowe, sposoby łagodzenia bólu-To one pomogły mi...
~Anna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 czerwca 2021

anonim - opinia wątek zamknięty Uczęszczaliśmy z żoną i jesteśmy bardzo zadowoleni.
~anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 października 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Ciekawie prowadzone zajęcia. Dużo konkretnych, przydatnych i praktycznych...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z jakości usług. Zajęcia bardzo nam...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Lukasz - opinia wątek zamknięty Uczestniczyłem z żoną w zajęciach online w czasie pandemii mimo, a później...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2020

Rewelacyjna szkoła rodzenia wątek zamknięty Bardzo fachowa kadra, Pani położna Magda konkretna ,wszystkie zajęcia z...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 stycznia 2019

Przyjazne przygotowanie do porodu wątek zamknięty Na szkole trafiłam przypadkiem ale był to strzał w 10 jako że jest to moja...
~MagdaSe
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Polecam! wątek zamknięty Jedyny mankament, ciezko sie do nich zapisac bo szybko terminy sie zapelniaja...
~Halina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Szkołę rodzenia 9 miesięcy polecił mi lekarz prowadzący ciążę. Okazało się,...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2018

Opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z kursu jak i z warsztatów. Pani Magda jest świętna
~Laura
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

świetna szkoła rodzenia wątek zamknięty Razem z mężem uczęszczaliśmy do szkoły rodzenia 9 miesięcy. Wykłady są...
~Ania&Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry