Co? Gdzie? Kiedy? Podziel się informacjami o nowych wydarzeniach w Trójmieście. Jeśli chcesz dowiedzieć się gdzie spędzić wolny czas i dobrze się bawić tu znajdziesz wiele pomocnych wskazówek.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
imprezy szukam jakis nowych klimatowych imprezowni w gdyni...
~ezis
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 3 marca 2003

PODATEK OD POMOSTU NAD WODĄ... GDZIE MY ŻYJEMY??? Dzisiaj, sluchając Radia Eska Nord dowiedziałam...
~Karolka
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 17 marca 2003

artysci poszukiwani Przyjmujemy zgoszenia kandydatw do gdynskich eliminacji Festiwalu...
~FAMA 2003
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 17 marca 2003

stałe łącze Czy ktoś wie z szanownych grópowiczów czy jest stałe łącze inter na Pogórzu...
~wojtalla
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 28 lutego 2003

Zabawa karnawałowa 01.03.2003 od godz. 20.00 odbedzie się zabawa karnawałowa w Niestępowie w...
~aga
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 20 lutego 2003

Skradziono wózek dziecięcy Witam 3 lutego ok. 13 włamano się do zabudowy korytarza i skradziono wózek...
~Mariola
5

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 6 lutego 2003

Black music-wyjątkowa impreza w Non-Stopie A więc chciałam wszystkich zaprosić na imprezę charytatywną, która odbędzie...
~mloda
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 18 lutego 2003

Pamięc do kompika Mam mały problem. Czy znacie może jakiś dobry sklepik komputerowy, bądź komis...
~Dario G
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 15 lutego 2003

KONCERTY HIP-HOP Witam. Mam pytanie do ludzi którzy chodzą na koncerty hip-hop. Które lokale w...
~hez
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 12 lutego 2003

czy inne banki są pewne czy warto lokowac pieniądze banku jak ten syndyk cwaniak ten syndyk nic nierobi aludzie stracili majątki pieniądze swe oraz zdrowie i...
~Bank Staropolski upadł
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 10 lutego 2003

joga Orientujecie sięmoże gdzie w Trójmieście- najlepiej w Gdańsku można chodzić...
~grypin
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 5 lutego 2003

Gdzie na walentynki??? Chce zabrac mojego faceta gdzies na walentynki. Ale z tego co sie dowiaduje...
~kobieta
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 10 lutego 2003

Koncert Fisza - LIPA Kto z Was był wczoraj w kościele na Wzgórzu na koncercie Fisza? Jakie...
~pszytruszkokly
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 9 lutego 2003

Targi motoryzacyjne Witam! Czy ktoś wie kiedy będą targi motoryzacyjne w Gdańsku? I czy wogóle będą?
~mkli
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 8 lutego 2003

Dwie wierze - głupota i chamstwo W sobotę byłem w kinie na 2wierzach w moim dotychczas ulubionym kinie Neptun....
~sarin
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 4 lutego 2003

Koncert w Irishu Parano Bezkagano Czwartek 06 luty " Zespół Korsakowa" MEZMERYZM. DADIZM.TRANSCENDENCJA....
~Pozdrawiamy
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 4 lutego 2003

brawo!!!!!!! wpis na forum trojmiasto.org kati_p (17:21:28, 30-01-2003) Słchaj wazeliniaro...
~ananas
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 31 stycznia 2003

narty Potrzebne mi informacje na temat stokow narciarskich, Wierzyca lub Lidzbark,...
~monika
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 21 stycznia 2003

Tani Internet? Czesc, mam pytanie, Czy ktos nie zna taniego dostawcy Internetu we Wrzeszczu...
~Zbigus
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 30 stycznia 2003

porzadne granie, nie czarne!!! czy w 3miescie jest jakas porzadna imprezownia? gdzie nikt nie zalewa jakims...
Marco De La Pitha
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 29 stycznia 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29478

postów

8409

wątków

do góry