Inne
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Badanie potrzeb szkoleniowych osób niepełnosprawnych Szanowni Państwo, Na przełomie 2009/2010 roku firma DC Edukacja...
pawelz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 marca 2011

knajpka z fajną muzyczką gdzie mogę znaleść takie knajpki, gdzie leci spokojna muzyczka, można pogadać...
~kosaml
6

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 stycznia 2011

Złomowanie sprzętu RTV Gdzie oddać do zezłomowania stary sprzęt RTV?
~Zbychu
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 marca 2011

Wojtek to do Ciebie Drogi Wojtku jeśli to Ty który byleś w Szwecji z Michałem i Tomkiem i pewną...
~Tomasz Sz
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 lipca 2010

Wiadomość prywatna Witam, może ktoś mi podpowiedzieć jak na tym forum można napisać prywatną...
niezdecydowana
6

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 marca 2011

Proszę o pomoc w odzyskaniu długu Witam, udzieliła, pożyczki dobremu znajomemu, kwota jest b. duża....
niezdecydowana
6

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 lutego 2011

Afrika Afryka płonie ogniem sprawiedliwych Tunezja Egipt Libia Domino spada...
~kocio
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 lutego 2011

Do userów UPC Hej. Aktualnie mam internet od dostawcy lokalnego. Jest świetny ale...
~NN
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 lutego 2011

Jak zrobić swoje własne forum internetowe ? Jak zrobić swoje własne forum internetowe ? Kto wie ? ;p
~Nieznaszmnie
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 stycznia 2011

Sklep z płytami (muzyka) w Gdyni? Hej Gdzie w Gdyni (ew. Sopocie, GD) mogę dostać muzyczne płyty CD?...
~Kuba
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2010

Casting do gadńskiej formacji Galińskiego PIOTR GALIŃSKI i Studio Tańca M&M ogłaszają CASTING DO GDAŃSKIEJ...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lutego 2011

Castorama w Gdyni? Witam. Czy w Gdyni jest Castorama? Na ich stronie nie ma żadnych informacji...
~M-M
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 lutego 2011

chętni na spacery z psami !! czesc! wiem, ze za oknem pogoda niezbyt przyjemna na spacerowanie z pieskami,...
~labradorek22
7

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 stycznia 2011

~Ewelina
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 lutego 2011

Pytanie z innej beczki:) Komunia....mam zamiar organizowac ją w domu na 35 osób w zasadzie sami...
~zielona Mi
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 lutego 2011

Nadruk na kubku Czy ktoś wie gdzie w ciągu jednego dnia zrobię nadruk na kubku w miarę...
~klo
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

Pomoc w znalezieniu pracy. Witam, od jakiegoś czasu szukam pracy w Trójmieście. Jest trudno, ponieważ...
~emsis23@op.pl
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 lutego 2011

gdzie do pubu gdańsku z muzyką rockowa witam niedawno przeniosłem sie do gdańska i chciał bym wybrać sie do pubu...
~t.t.
13

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 stycznia 2011

kupie!!! Kupie maszyne do szycia singer lub podobna za rozsadna cene i w stanie...
tekla28
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 lutego 2011

aparatem CLARK ZEPPTER leczenie w Pruszczu kto wie ! poszukuję kontaktu z osobami leczonymi przy użyciu tego aparatu. Podobno jest...
~wiesiek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 lutego 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16020

postów

2669

wątków

do góry