Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pani prezydent w formie Pani Dulkiewicz w szczytowej formie. Proszę wziąć pod uwagę jak długo tę...
~łowca absurdów
10

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

Folwark zwierzęcy na żywo Prawa neo-komunistycznej nomenklatury partyjnej w czasie pandemii...
~Skydiver
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 października 2020

Ministerstwo Edukacji ? Manifest PKWN wbrew temu, co Komuna próbowała nam wmówić, był pisany w...
~Skydiver
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 października 2020

Wybory 2020 Nie wiem, kto za tym stoi, ale wczoraj widziałem plakaty wyborcze.Podobno...
~Pit
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 września 2020

I oczy stały się wielkie Hura,hura prezent najwspanialszy na moje urodziny 66.....trochę dużo,ale co...
~5x
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 września 2020

Jak rozpętałem karnawał Solidarności. Przepastne segregatory na regałach IPN kryją jedną z największych tajemnic XX...
~jaq
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 września 2020

Lady Makbet Gdyby Szekspir żył wspólcześnie, to dopiero miałby pole do popisu. Tyle...
~łowca absurdów
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 września 2020

rocznica wybuchu II Wojny Św. i obchody na Westererplatte Pracuję w biurze i słucham w tle audycji w Waszym Radiu, ponieważ interesuje...
~anzak
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 września 2020

Cześć i Hwała Był tez dziś na Westerplatte taki wieniec :...
~Skydiver
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 września 2020

Czterdzieści lat temu..... to tak było https://images89.fotosik.pl/414/7a3a48ac312c16bagen.jpg
~Skydiver
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Też chcę takie zioło https://images91.fotosik.pl/412/2cd2f2c0c41f0d68gen.jpg
~Skydiver
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2020

W edukacji musza natychmiast nastąpić radykalne zmiany. W edukacji muszą natychmiast nastąpić radykalne zmiany. Wystarczy spojrzec...
~Spartan Warriors
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lipca 2020

Nie układać się z nimi. O tym czym kończy się układanie z Pisem przekonała się opozycja przy okazji...
~jaq
2

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2020

Tak kradnie Komuna Tak kradnie Komuna. Komunistycznym funkcjonariuszom Partii, nawet gdy nie...
~Skydiver
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2020

Kto by pomyślał ? Kto by pomyślał ze w setną rocznicę zwycięstwa nad bolszewizmem będziemy...
~Skydiver
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2020

100 Rocznica Bitwy warszawskiej Gdzie są flagi na budynkach w Gdańsku ? Czy w naszym mieście nie ma...
~Patriota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2020

100 Rocznica Bitwy warszawskiej Gdzie są flagi na budynkach w Gdańsku ? Czy w naszym mieście nie ma...
~Patriota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 sierpnia 2020

Koronawirus : jak ogłupia was komunistyczna propaganda PiS. Komunistyczna propaganda, którą bolszewiccy posłowie PiS w przededniu wybuchu...
~Skydiver
10

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 marca 2020

Analiza skotkow dzialalnosci wiadomo czyjej... https://www.youtube.com/watch?v=oOx5gSgTHCo
~mmm
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2020

Uczciwość bolszewików Znaczy się Obatel nie kradł ? Zaraz się okaże, ze duda tez nie, bo jeździł do...
~Skydiver
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry