Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Czy Polska będzie nowym "Wietnamem" w siłowaniu się mocarstw? Mam przeczucie poparte pewną wiedzą, że szykowany nam sztucznie konflikt...
~Świat zwariował
14

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lutego 2022

W 1994 roku 160 państw zgodziło się na redukcję populacji do 800 milionów do 2030 roku Aby ten cel osiągnąć zgodzono się na: 1. Celowe zatrucie żywności. 2....
~Świat zwariował
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 lutego 2022

Czy telenk grafenu powoduje chorobę "covid 19"? Interakcja tlenku grafenu z siecią 5G Tlenek grafenu obecny jest w używanych obecnie maseczkach anty-Covid, jak...
~Świat zwariował
19

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lipca 2021

Wirus powodujący Covid19 pochodzi od małpy Pod tym linkiem macie wywiad z Dr Judy Mikovits. Pracowała ona nad wirusami,...
~Świat zwariował
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 lutego 2022

Sanepid - postępowanie administracyjne Czy ktoś wie, jak szybko sanepid zawiadamia o wszczęciu postępowania...
~Krzysiek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Strona z danymi na temat szkodliwości eliksyru Pod adresem "https://howbad.info/index.html" możecie znaleść dane zbierane na...
~Świat zwariował
3

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 stycznia 2022

Posłanka Maria Kurkowska, wywiad przez który nie będzie więcej zaproszono na do tvp https://www.facebook.com/konfederacjajaslo/videos/to-by%C5%82-zapewne-ostatni...
~anonim
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 stycznia 2022

Zmiana genomu człowieka. Człowiek jako żywa maszyna. Moje przepuszczenia i najbardziej chore teorie spiskowe powoli zaczynają się...
~Świat zwariował
3

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 grudnia 2021

Jedyna słuszna narracja upada https://www.youtube.com/watch?v=ff1FFou1KvQ , już na oficjalnych stronach...
~anonim
52

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 stycznia 2022

segregacja w komunikacji Wielkie brawo dla zarządu komunikacji w Gdańsku , a konkretnie dla kierowcy...
~Oburzony pasażer
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 stycznia 2022

Zdalne Jak sądzicie: czy w 2022 r. będzie powtórka z zeszłego??? Ja nie wiem, ale...
~DianaPL
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 grudnia 2021

Nowy gatunek człowieka - połączenie biologi i cyfrowej kontroli Wielokrotnie pisałem, że jednym z celów obecnej sytuacji jest wyrugowanie...
~Świat zwariował
2

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 stycznia 2022

Niedouczeni kierowcy komunikacji miejskiej i krewcy seniorzy Maseczki, a osoby które nie mogą ich nosić - czyli ostracyzm społeczny i...
~Paulina
6

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 grudnia 2021

Prywatny szpital trójmiasto Witajcie mam pytanie czy jest w trójmieście prywatny szpital, który posiada...
~Anna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Maseczki zwiększają ryzyko zakażenia Wbrew oficjalnej propagandzie w mediach głównej dezinformacji, długotrwałe...
~Świat zwariował
14

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 marca 2021

Za ideą transhumanizmu i robotyzacji człowieka stoią demoniczne byty Jest to już dla mnie coraz bardziej oczywiste, że elity dążą do stworzenia...
~Świat zwariował
12

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 grudnia 2021

A było to rok temu... Data: 28 grudnia 2020 Postać: Prof. Andrzej Horban "Zaszczepieni przeciwko...
~anonim
7

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 grudnia 2021

Rzeczywisty harmonogram podawania "eliksiru" Na stronie Międzynarodowego Funduszu Monetarnego pod hasłem Polska można...
~Świat zwariował
6

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 lipca 2021

Zakładali maski Zakladali im maski na twarz, odbierali wolność, Zakladali im maski na twarz,...
~K
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 grudnia 2021

Czy przyjąłbyś ode mnie cukierka? A czy przyjąłbyś od globalnych koncernów farmaceutycznych nieprzebadany...
~AdmtK
3

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 grudnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry