Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gdzie na spacer Witajcie wiem że jest wiele zakazów ale na spacer można wyjść dzieckiem. Ja...
~anonim
5

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2020

Trzaskowski kwestionuje liczbę ofiar COVID-19 w Warszawie Pan minister Szumowski na dzisiejszej telekonferencji był zupełnie...
~anonim
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2020

Tak jedzcie na wakacje Włochy , Hiszpania nie odwołujcie jedźcie
~mądry
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2020

Myjnie samochodowe Chciałabym jechać i umyć auto... W rękawiczkach, masce... Przecież na...
~Ag
5

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2020

dentysta! gdzie można pilnie usunąć zęba?
~wkurzony
7

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

Dezinformacja i mity na temat koronowirusa - kto tutaj kłamie? Niektóre media wspominają o dezinformacji na temat epidemii ze strony Rosji....
~Świat zwariował
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2020

Problem groźniejszy nie koronawirus Tytuł wątku to jednocześnie tytuł artykułu umieszczonego na stronie głównej...
~Cross
113

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 marca 2020

Jak myślicie? Kiedy dzieci wrócą do szkół?
~anonim
20

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2020

Dziwne Bardzo dużo widze osób które chodzą bez celu po mieście ,kontroli nie ma...
~Mają kał zamiast mózgu
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

Japoński lek za darmo Polska nie jest w stanie wyprodukować Arechinu na dużą skalę, a Japonia...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

Arechin od kiedy w aptekach? Ja rozumiem decyzję ministra o zabezpieczeniu pewnej partii leku. Ale w końcu...
~anonim
5

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 marca 2020

Koronawirusa mogą mieć już dziesiątki milionów osób na świecie! Statystyki koronawirusa podają tylko 6 proc. przypadków - sugerują niemieccy...
~anonim
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

Na kwarantannie ćwicz razem z nami W TVP dzieci dziś mają lekcje WF : https://youtu.be/DXaUX50FCpg
~Skydiver
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

Fryzjer Mając pełną świadomość obecnej sytuacji proszę o normalne odpowiedzi, czy...
~Domi
10

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 marca 2020

Ciąża w czasie Koronowirusa Jak w temacie. Są ciążę,które zaczęły się już przed koronawirusem . Moje...
~OnaGdynia
9

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2020

Szczepionka lub lek. Czy jesteście mentalnie przygotowani na to, że pewne formy zakazów, i...
~Racjonalny
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

Rękawiczki Gdzie w Gdańsku najlepiej okolice Przymorza kupię takie kartonowe opakowanie...
~Asienkaj
11

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 kwietnia 2020

Opłaty za żłobek/przedszkole niepubliczne w czasie epidemii koronawirusa Czy wie ktoś w jaki sposób przedszkola/żłobki niepubliczne mają zamiar...
~Zorrro
14

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 marca 2020

Nowe obostrzenia od czwartku? Gdzieś obiło mi się o uszy, że rząd może wydać nowe obostrzenia od czwartku....
~anonim
5

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

~Autor
12

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 kwietnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry