Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jeden wózek sklepowy, jedna osoba Ogarnij się się ludzie, nie chodźcie do sklepów po dwie osoby. Przyspieszony...
~Hiya Uga
4

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2020

Wszystkiemu winni są lekarze. Pan minister Kraska powiedział : Procedury, które są wprowadzane w polskiej...
~Skydiver
-

dodano: 5 kwietnia 2020

Koszt leczenia jednego pacjenta miał zawsze swoje granice Koszt leczenia pacjenta miał zawsze swoje granice, nie opłacało się leczyć...
~Dyżurny
15

dodano: 4 kwietnia 2020

Pomorskie w ogonku testów https://www.gdansk.pl/wiadomosci/koronawirus-epidemia-ile-zakazen-chorzy-pomo...
~anonim
1

Ozdrowieńcy W całej tej dołującej sytuacji jest pocieszająca myśl,że wielu ludziom udało...
~Autor
3

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że...
~anonim
6

dodano: 30 marca 2020

~CH
48

Tzw. Rząd : Wirus nie atakuje w Swięta. Terroryści powiązani z organizacją kościoła katolickiego w Polsce wymusili...
~Skydiver
3

dodano: 2 kwietnia 2020

Zakupy na telefon Która firma taxi jest najlepsza w robieniu zakupów na telefon. Ktorą...
~Henryk
-

dodano: 3 kwietnia 2020

Nie ma pomocy z Warszawy, ale jest z Brukseli Tarcza antykryzysowa tzw. Rzadu okazała się wydmuszką. Przedsiębiorcy czekali...
~Skydiver
12

Zakaz wychodzenia - a własny ogródek ? Pytanie nr 1 - dzieci 12 i 14 lat - czy mogą wyjść z psem jeśli spacer jest...
~Zdezorientowana
7

dodano: 1 kwietnia 2020

Prace w ogrodzie Skoro ograniczenia dotyczą tylko miejsc publicznych to można spokojnie zbywać...
~anonim
9

Nekroprezydent Nekroprezydent duda : Jeżeli są warunki do tego, żeby chodzić normalnie do...
~Skydiver
4

Grupowe zwolnienia pracowników Wpisujcie firmy w Trójmieście która zwalniają pracowników.
~Rybczyński
-

dodano: 3 kwietnia 2020

Czy przed aptekami wciąż są takie dantejskie kolejki? Czy już trochę się uspokoiło. Muszę skoczyć jeszcze po dwa specyfiki i nie...
~anonim
2

czy mogę zostawić dziecko z psem pod sklepem na 10 minut? No takie pytanie Chcę zabrać 17 latka na dwór, czy mogę go zostawić z psem...
~Raf
4

O co chodzi z tą epidemią - 800tys dzieci 800 tys dzieci umarło w 2018 roku na świecie na zapalenie płuc. Dorosłych...
~anonim
12

Czy musimy te głupoty tolerować? Dlaczego całą masą nie pokażemy rządzącym co o nich myślimy. Przecież...
~Nie Pisobolszewikom
5

Postojowe. 60%? Jak jest? Zainteresowałem się tematem postoju pracy. Pracodawcy mówią postojowe 60%...
~cxnrd
4

dodano: 31 marca 2020

Umowa zlecenie Jak nie pracuje to tym samym nie zarabiam...mam płacone za przepracowane...
~Ag
6

dodano: 27 marca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry