Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zwrot środków z karty miejskiej Szanowni Państwo, czy ktoś z czytelników orientuje się czy ZTM Gdańsk...
~Anna
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 marca 2020

zwolnienia w pracy juz są ... Plichta zwolnił ponad 200 osób, Zdunek ponad 100, czekamy na rewelacje od...
~pracowity
6

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 marca 2020

Publiczne żłobki / przedszkola - zwrot opłat Mam dziecko w żłobku publicznym, w ostatnich dniach na stronie GZŻ pojawił...
~Mama
6

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 marca 2020

Spacery z psem po zaostrzeniach. Zastanawiam się czy będę mogła chodzić z psem na wybieg? Przecież w parku, na...
~Właścicielka owczarka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 marca 2020

+sytuacji Spadają ceny najmu, w pierwszej kolejności zwolnieni zostaną Ukraińcy... W...
~anonim
6

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 marca 2020

Co z psem w czasie kwarantanny Wiadomo że w okresie kwarantanny nie można wychodzić z psem. I co zrobić w...
~Ania
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 marca 2020

Nieodpowiedzialny kierownik Zastanawiam się jak dużo zależy od podejścia przełożonych .. A no bardzo....
~Tomasz
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 marca 2020

Uwaga! Kolejna Bzdura! - " Alkohol z przemytu trafia do szpitali ". Cytuję za Trojmiasto pl: "Krajowa Administracja Skarbowa włączyła się w...
eZamiana
7

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 marca 2020

Umowa o pracę Witam, mam umowę o pracę od stycznia. Szef stwierdził ze urlop mi nie...
~Adam
5

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 marca 2020

A można było inaczej Pracodawcy z końcem marca przeprowadza masowe zwolnienia. Zwolnić można dziś...
~Skydiver
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 marca 2020

Bezrobotni Tyle się mówi o pomocy dla różnych grup społecznych, a co z bezrobotnymi? I...
~Katarzyna S
23

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 marca 2020

eLki jeżdżące po Gdańsku Zastanawiam się czy jest zakaz uczestnictwa w jazdach w szkołach nauki jazdy...
~Ola
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 marca 2020

Remount podczas epidemii Mam pytanie, jak sobie poradzić w sytuacji, kiedy pracujesz z domu albo...
~Olga
21

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 marca 2020

zawiesić działalność gospodarczą? Do wszystkich prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą....
~Przecier
8

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 marca 2020

Życie na kwarantannie. Może zaczniemy opisywać jak trafiliśmy na kwarantannę i jak się nam żyje w...
~outlander
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 marca 2020

Koronawirus Osiedle garnizon Wrzeszcz kilkudziesięciu robotników chodzi po osiedlu po...
~Mieszkaniec
9

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 marca 2020

Depresja ankieta... prośba o pomoc Szanowni Forumowicze zwracam się do Was z ogromną prośbą. Długo myślałem czy...
~Grzegorz
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 marca 2020

co będzie za kilka miesięcy - prognoza -miliony mikroprzedsiębiorców nabawią się długów wobec zusu i us - przez...
~anonim
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 marca 2020

Zajęcia dodatkowe dla dzieci Jak wygląda sprawa z opłatami za zajęcia dla dzieci, np basen, balet,...
~Misia
7

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 marca 2020

biblioteka czy jest jakaś otwarta? Witam Czy jest w Gdańsku gdzieś otwarta biblioteka? A może macie jakieś...
~czarna
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 marca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry