Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aptiv Zamknięta firma Aptiv ???
~Pracownik
3

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 marca 2020

Gdzie jest zwykłe, dotychczasowe forum? Zniknęło tamto a powstało tematyczne "koronawirus". Czy redakcja nie...
~07 zgłoś się
5

Utrata smaku i węchu jako objaw koronawirusa. Ta bardzo istotna informacja pojawiła się min. na Forbes i DailyMail. U...
~Kmiot
1

Jest nowa osoba z pomorskiego. Ciekawe czy to ktorys z policjantow z Pruszcza? Jesli to ciagle ten sam ciag zarazen od dwoch wycieczkowiczek z Pszczolek to...
~Tomasz
2

wolne postojowe jakieś info jak wyżej, na czym polega , ile jest płatne i czy pracodawca w...
~klara
-

Koronawirus to specjalna robota Koronawirus to specjalna robota. To broń biologiczna mająca na celu...
~PJ
7

dodano: 19 marca 2020

formalne rozwiązania Czekam na decyzję wszystkich partii politycznych aby zrezygnowały z dotacji...
~zatroskany
-

Urlop bezpłatny Jeśli pracodawca wysłał cię na urlop bezpłatny i olał, po powrocie olej go...
bamboy
-

Tak sie zastanawiam skoro juz na 1000% wiadomo ze zabraknie nam maseczek i rekawic... ..jednorazowych. To wielkim nieporozumieniem i mega marnotrawstwem jest je...
~Tomasz
3

koronawirus a zdalne uczenie Witam, Moja uczelnia ogłosiła obowiązkowe zajęcia zdalne, wykładowcy...
~Ja
1

Słyszałem, że zmarł też ksiądz z Chełmu. Czy to prawda? Ktoś może ew. potwierdzić? Jeśli tak to dlaczego to przed nami ukrywają? Ile...
~Dociekliwy
-

Place zabaw Czynne place zabaw, dlaczego?! Przeczytalam właśnie artykuł, że liczy się na...
~Czytelniczka
8

Działania prewencyjne w zakładzie pracy. Witam. Chciałbym zasięgnąć od Was informacji jakie działania zostały w Waszym...
~Łukasz
5

dodano: 14 marca 2020

płyn do dezynfekci Czy płyny przeciw trądzikowe można stosować do odkażania rąk np. afronis
~MM
1

Statystyki z Korai Płd i Włoch https://www.statista.com/chart/21134/age-distribution-coronavirus-italy-south...
~d*pasica
2

Jak zorganizować czas dzieciom? Pracuję w domu (naprawdę pracuję), mam małego synka, który tylko chce się...
~KaTi
4

dodano: 17 marca 2020

Wyzwanie: kończymy kosmetyki, które mamy w domu Staram się nie zmarnować czasu spędzonego w domu i przy okazji wydawać mniej...
~Alicja
5

dodano: 18 marca 2020

Wychodzicie z psami na spacer jak zwykle? Ja wychodzę jak zawsze, czyli minimum 3 razy dziennie, ale moi znajomi...
~Olka
19

Pomysły na posiłki, które można przygotować w domu Dzień dobry, Wielu z nas siedzi w domu, więc może wymienimy się pomysłami na...
~klg
7

Szach-mat antyszczepionkowcy! Zastanawiam się, czy lobby antyszczepionkowe dobrowolnie zrezygnuje ze...
~Janek
13

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry