Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
salna wesele wątek zamknięty Czy ktoś wynajmował salę na wesele w Sobieszewie ślub będzie dopiero w...
~mała
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 8 czerwca 2003

Zapraszam na MAKIJAŻE I FRYZURY ŚLUBNE!!! wątek zamknięty Jestem wizażystką,wykonuję makijaże i fryzury ślubne.Posiadam w pełni...
~Zuzanna Barczyk
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 7 czerwca 2003

Co sądzicie o poradniku na CD "AGAPE" Może zetkneliście się z innymi? wątek zamknięty Witam Zajmuje się działalnością zwiazana z weselami i zastanawiam sie czy...
~Pytanie
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 4 czerwca 2003

AUTOKAR wątek zamknięty Dziewczynki kochane mam do Was prośbę, jeśli możecie to dajcie mi namiary na...
~kika
9

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 22 maja 2003

Gdzie wesele?? wątek zamknięty Wesele planujemy dopiero na styczeń 2004, jeśli ktoś zechciałby sie podzelić...
~Goran
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 26 maja 2003

wystrój sali... wątek zamknięty Czy macie propozycje na wystrój sali , w jakich kolorach wystoić salę (...
~Laura
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 29 maja 2003

Buty wątek zamknięty Czy ktoś ma buty ślubne firmy claudia?? Chodzi mi o nr telefonu do tej firmy...
~Kaskaa
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 29 maja 2003

propozycje bukietu wątek zamknięty Mam wielką prośbę, więc jeśli ktoś mógłby mi pomóc miałabym jeden problem z...
~szakal
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 27 maja 2003

NOGI wątek zamknięty hmm slub pod koniec czrewca. co z nogami? butów jeszcze nie ma ale chyba...
~ELIANA
17

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 12 maja 2003

poleccie dobra cukiernie wątek zamknięty czy moglibyscie polecic mi w gdansku jakas dobra cukiernie, ktora nie drogo...
~Beatrycze
6

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2003

brama wątek zamknięty moze u Was tez sa takie zwyczaje, ze np dzieci robia "bramy"dla nowozencow....
~ELIANA
1

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 26 maja 2003

poradzcie gdzie kupic suknie wątek zamknięty poradzcie mi, bo musze juz kupic suknie, ale slyszalam sprzeczne opinie na...
~versa
43

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 14 maja 2003

Czy ktos zna tego DJ?? wątek zamknięty Czy ktos zna DJ o nazwisku Jagiełło?? Wdaje mi sie doś konkretny i fachowy,...
~Ginger
8

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 19 maja 2003

Czerwona suknia ślubna wątek zamknięty Szukam czerwonej sukni... Chetnie kupie uzywaną
~Kasiaaaa
6

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 24 marca 2003

dotyczy orkiestry wątek zamknięty czy moglby mi ktos polecic jakis fajny i niedrogi zespol muzyczny, ktory gra...
~Beatrycze
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 29 marca 2003

Restauracja Newska wątek zamknięty Witam!!! Co sądzicie o restauracji Newska w Gdańsku Wrzeszczu na...
~lisek
2

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 7 maja 2003

wesele w "Oberży Pod Lipami" lub w otelu "Bystra" wątek zamknięty Czy ktos z was organizowal wesele w "Oberży pod Lipami" w Łęgowie koło...
pogoda
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2003

kto bierze ślub 21.06. :-) wątek zamknięty Siemanko! Jestem ciekawa kto bierze ślub 21.06.2003 r. Pewnie jest nas dużo....
~miryn
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 21 maja 2003

jak bylo? wątek zamknięty i jak bylo na wszym slubie i weselu?czy tak jak planowaliscie?czy wszystko...
~ELIANA
8

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2003

Kurs przedmałżeński w 1 tydzień. wątek zamknięty Cześć, Słyszałam, że w którymś kościele w Gdańsku można zrobić kurs...
pogoda
3

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 6 maja 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry