Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wesele gdańsk i okolice Szukamy z narzeczoną sali weselnej w gdańsku i okolicach z terminem na...
pablo_zajad
4

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 czerwca 2022

Niebanalne pomysły na ślub i wesele Hej :) Jestem ciekawa, w jaki sposób przełamujecie często słyszane "tak...
~Kaja
30

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 lutego 2013

HAIR Design Rumia Kinga Ossowska - proszę o opinie. Czy ktoś może korzystał z usług fryzjerskich tej Pani? Jakieś opinie? Bo...
exis26
23

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 października 2014

Opinia Po wizycie w salonie jestem bardzo zadowolona.Obsluga profesjonalna.Efekt...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lutego 2023

Elza Fachowa konsultacja i profesjonalne wykonanie. Przemiła obsługa recepcji i...
~anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lutego 2023

Reklamacja Kupiłam bransoletkę w Kruku miałam dwa razy na ręku , kiedy chciałam założyć...
~Barbara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 stycznia 2023

Zespół weselny Poszukuje zespołu weselnego z przytupem :) Zależy mi na graniu za stołami,...
Klaudiaaas
8

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 stycznia 2022

Wesele gdańsk i okolice Szukamy z narzeczoną sali weselnej w gdańsku i okolicach z terminem na...
pablo_zajad
6

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 czerwca 2022

Prezent dla rodziców - tylko nie kosz z kwiatami Zastanawiamy się jaki prezent dać naszym rodzicom. Nie chcemy dawać kosza...
~Martyna
77

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 stycznia 2009

nnt. Gdzie kupić fajne łóżko sypialniane? Dziewczyny - gdzie kupić łóżko fajne, dobrze zrobione i nie za kosmiczną cenę?
AgusiaGda
67

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 maja 2008

sukienka weselna Witajcie, za 3 miesiace wybieram sie na wesele do przyjaciołki. jestem w...
~Eurydyka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Święta Bożego Narodzenia U Chłopa w Chmielnie Od kilku lat spędzamy z żoną Święta poza domem. Tym razem spędziliśmy Święta...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 grudnia 2022

Czy stan nieważkości w kosmosie ma wpływ na krążenie krwi u astronautów? Na przykład, gdybyś (w stosunku do ziemi) wisiał do góry nogami, czy czułbyś,...
jilekse
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 grudnia 2022

Dj Adam Gorlikowski - polecam Witam, polecam tego DJa z czystym sumieniem, impreza przeprowadzona...
~Wojciech Jarmosz
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 września 2022

Kto lepszy na wesele Dj czy zespół? Jakie macie zdanie w tym temacie? Chcielibyśmy żeby wszyscy goście się dobrze...
~:)
27

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 kwietnia 2013

Fotograf i kamerzysta na wesele pilnie poszukiwany Poszukujemy fotografa i kamerzysty na wesele. Interesuje nas nagranie...
KiciaT666
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 października 2022

Szukam sali weselnej Poszukujemy z mężem sali na wesele na lipiec 2024r. w okolicach Gdańska. Na...
~Aneta
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 października 2022

Jaki fotograf na wesele do 4000 zł ? Kogo możecie polecić fotografa i kamerzystę do 4000 zł
~Paweł
12

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 listopada 2020

Sala na wesele Sopot Tutaj znajdziecie listę najlepszych sal na wesele z Sopotu...
~GdzieWesele.pl
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 marca 2022

fotograf na wesele do 1000 zł Proszę o przesłanie na maila wlk44@o2.pl oferty na fotografa do 1000 zł
~przemko
27

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry