Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
morena morena 'super 'dzielnica ............ mieszkasz wypowiedz sie co ci sie...
~maja
1

ostatnia odp. 19 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2002

gdzie jest starsza mlodziez a jak sie skonczylo studia i juz się wykształciło a teraz ciagle się...
~szympansiatko
54

dodano: 23 sierpnia 2002

Szczęście? Co uważacie za szczczęście? Czym dla was jest szczęście?
~Mrówa
28

Na stale w niemczech!? Na stale w niemczech. Czy ktore z was chcialo by mieszkac w niemczech, albo...
~Oskar
29

Czy zazdrość jest oznaką miłości ? Jeśli tak to powiedzcie to mojej dziewczynie, bo ciągle mnie obwinia, że...
~Beniu
8

dodano: 22 sierpnia 2002

od pazdziernika rozpoczyna sie sezon zimowy ...sezon zimowy , sezon na dziewczyny...tak bo sezon letni powoli sie...
~rainman
2

dodano: 26 sierpnia 2002

parlament co sądzicie o klubie muzycznym parlament, obsluga , ceny wnetrze itp??
~maja
2

dodano: 24 sierpnia 2002

topless Czemu na trojmiejskich plazach tak malo dziewczyn opala sie topless?? :-((...
~Pedros
3

dodano: 21 sierpnia 2002

Jak zwkly kibic moze pomoc GKS Wybrzeze ? mam do wszystkich pytanie,jak zwykly kibic kochajacy zuzel moze pomoc...
~fangks
2

dodano: 22 sierpnia 2002

na piwko z Niemcami Za kilka dni przyjeżdża do mnie grupa młodzieży 13 osiemnastolatków z Niemiec...
~Senim
5

dodano: 18 sierpnia 2002

prezent Szukam jakiegoś oryginalnego pomysłu na prezent dla chłopaka. Nie chciałabym...
~jolken
7

dodano: 18 sierpnia 2002

makakofonia... .....moze jacys wporzo ludzie tu sa......
Reznorek
7

dodano: 20 sierpnia 2002

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
210579

8571

wątków

do góry