Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jaka ta jesien jest smutna..... hm...popadam powoli w melancholie...potrzebuje jakiegos sloneczka ,ktore by...
~MAJA
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 15 listopada 2002

Może ktoś chce pograć ze mną na gitarce Witam, Do zapolonych gitarzystów i gitarzystek ,klasyk , akustyk. Może ktoś...
Michael
5

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 28 października 2002

what's up what's up ?
~doc
13

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 23 października 2002

Stare Dobre...:) Hejka :) Poszukiwani sa Sympatyczni Ludkowie na wspólne pokołysanie się na...
~joolia
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 21 listopada 2002

sklep komputerowy czy możecie polecić mi tani i dobry sklep z komputerami. Chcę zmienić sobie...
student
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 20 listopada 2002

Zdrada- rodzaje Mam do Was pytanie czym jest dla Was zdrada drugiej osoby, czy potraficie...
~tusia
42

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2002

pomocy!!!!gdzie iść na kawę? poradzcie mi!!! żadko gdziekolwiek bywam gdzie mam iśc z kimś kto nie jest z...
~beatka31gdansk
6

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 4 grudnia 2002

jest tam kto? co tu tak pusto?, nie ma ciekawych tematów. powiedzcie co myślicie o...
~maksila
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 26 listopada 2002

Aquapark i oczom jego ukazaly sie polnagie niewiasty... czlowiek idzie sie wyluzowac,...
~widziano mnie juz wczesniej..
6

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 4 listopada 2002

Pomoce naukowe :-) Czy znacie jakieś strony na, której są różne pomoce naukowe. Studiuję na PG i...
student
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 20 października 2002

dylemat być różą czy kolcem?
~maksila
8

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 21 listopada 2002

DZIEWCZETA ;) To co napisal "widziano mnie juz wczesniej" na temat Aquapark-u,przeklada...
~RED
5

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 19 listopada 2002

Pomozcie mi...nie umiem wybrac miedzy dwoma facetami..obu ich chce.. Nie umiem wybrac miedzy dwoma facetami..obu ich chce...fascynuja mnie...sa...
~zagubiona
19

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 25 października 2002

Zwiazki na odleglosc Co myslicie o zwiazkach na odleglosc, z marynarzami itd?
~tusia
14

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2002

Normalne? Mam 19lat i zero wszelkaich doswiadzcen mesko-damskich, i niepisze tu o...
~?
6

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2002

Chore........ Wiecie co ten swiat jest naprawde chory, wlasnie wrocilam z Warszway od...
~Tusia
42

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 2 września 2002

Pomóżcie mi! Czeœć!Mam na imie Jolka i pisze do was w ważnej sprawie(przynajmniej dla mnie...
~załamana
7

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 4 września 2002

Samotnosc Czy czujecie sie czasem samotni, samotni i niezrozumiali, pomimo tego ze...
~Łezka
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 20 września 2002

Technikum Odzieżowe-dziewczyny odezwijcie się Cześć Tu Mariola. Poszukuje koleżanek z TO 91-95. Wróciłam już do Polski i...
~MariolaK
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 21 listopada 2002

dredy... Co myślicie o dredach??? Czy fajnie wyglądają i czy pasują do dziewczyny??? I...
~ona
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 13 października 2002

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212786

postów

8724

wątków

do góry