Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
gra w kosza hej. Chętnie dołączę do grających na sali? Ktoś poszukuje jednej osoby? :)
~Leszek
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2023

Gramy w kosza. Od wielu lat Gramy w kosza na całkiem przyzwoitym poziomie. Super sala SP6...
~Piotr
6

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 8 czerwca 2022

Koszykówka zakłady Cześć, Jestem dość początkujący jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie. Dużo...
krzysztofbrzoza
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 kwietnia 2021

Koszykówka Gdańsk kobiety Hej. Chętnie pograłabym w kosza na hali , czy wie ktoś o jakiejś Drużynie...
~Www
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 stycznia 2023

Koszykówka kobiet - trójmiasto Hej, szukam damskiej druzyny koszykówki z którą mogłabym trenować amatorsko....
~Patrycja
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 października 2020

koszykówka Gdynia Poszukujemy 2-3 graczy do kompletu do cotygodniowego grania na sali w Gdyni...
rafaello2010
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 października 2022

pytanie do koszykówki Przeglądałem moje media społecznościowe, kiedy natknąłem się na kompilację...
ohnalsega
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2022

Koszykówka, sala Gdynia Grabówek Ruszamy od 09 listopada 2021, czyli gramy w każdy wtorek 20.00-21.30 na sali...
rafaello2010
6

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 października 2021

Mam pytanie do koszykówki. Jeśli ktoś ustawia layup na sygnalizatorze, ale obrona blokuje go za...
qunelzhas
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 lipca 2022

Najlepsi dyrektorzy GM/FO wszech czasów Wydaje się więc, że (co zrozumiałe) trwa niekończąca się dyskusja na temat...
kehilbatu
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 czerwca 2022

Granie w kosza we wrzeszczu Cześć, jest ktoś chętny na granie kilka razy w tygodniu w koszykówkę we...
~Adam
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 września 2021

Szukam okazji do dołączenia do drużyny koszykówki. Szukam okazji do dołączenia do zespołu. Mam 35 lat. Poziom powyżej średniej....
~Dmytro
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 marca 2022

Koszykówka Gdynia Sala Witam. Jako,że ruszamy z salą to zbieram ludzi do grania. Gdynia Witomino....
~Paweł
6

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Stwórzcie turniej koszykówki zapisać może się każdy Było by super gdybyście zrobili turnieje koszykówki od lat 14-20 zapisać może...
~Gracjan Andrukiewicz
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 października 2021

Szukam drużyny do gry w kosza , okolice Kolbudy, Straszyn Szukam drużyny do gry w kosza , okolice Kolbudy, Straszyn , wiek 35/45 lat,...
~Pawel
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 listopada 2021

Koszykówka dla wszystkich :) zapraszamy !!! Już od 6-go września zapraszamy dzieci , młodzież oraz dorosłych na...
korsarz5
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2021

Sportowe wakacje z Korsarzem :) Już 26-go lipca zaczynamy kolejny turnus Sportowych Wakacji z Korsarzem....
~Korsarz Gdańsk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 lipca 2021

koszykówka Gdynia Mały Kack Kto chętny do gry w koszykówkę, lat 13, np. na Wieluńskiej 793-206-999 napisz...
~F.J.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 czerwca 2021

Boiska Do Koszykówki - Oliwa / Żabianka / Jelitkowo / Przymorze Znajdę w tych dzielnicach czynne w dobrym stanie boiska ? Diękuję za...
~StreetBall
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 maja 2021

Wakacje na sportowo !!! Gdański Klub Sportowy " korsarz" zaprasza na półkolonie, odbywające się od...
korsarz5
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
831

postów

190

wątków

do góry