Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gdańska drużyna poszukuje zawodniczek Cześć! Jesteśmy póki co amatorskim zespołem dziewczyn. Trenujemy co tydzień...
~Paulina
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 czerwca 2011

Kobietka do siatkówki.. :) Witam.. Może znajdzie się chętna dziewczyna/kobieta do gry w siatkówkę..? :)...
MamaKlaudii
1

dodano: 25 lutego 2011

gra w siatkowke witajcie Chciałabym grac w siatkówkę tak amatorsko i może brakuje wam...
~monia
-

dodano: 15 sierpnia 2011

Gdynia, plaża miejska, siatkówka Witam, jeśli ktoś uwielbia grać w siatę a nie ma z kim to zapraszam :-)...
~lucas
-

dodano: 6 sierpnia 2011

Beach Ball Tour Normalnie wstyd, że na trojmiasto.pl nie ma ani słowa o Beach Ball Tour,...
~Ania K
1

dodano: 13 lipca 2011

Siatkówka Witam. Poszukuję drużyny siatkarskiej, która potrzebowałaby lewoskrzydłowego...
~kali
-

dodano: 14 lipca 2011

SM Chełm witam czy ktoś moze mi coś powiedzieć o siatkówce w SM Chełm słyszałem ze...
~Marek
-

dodano: 12 lipca 2011

siatkówka - rozgrywki dla amatorów Czy ktoś wie o rozgrywkach dla amatorskich drużyn, organizowanych w...
~Bboniek
1

dodano: 27 września 2010

siatkówka plaża Gramy dziś na plaży w Sopocie - wejście 16 od godz. 18. Potrzebne byłyby 1...
~pozdr
-

dodano: 12 lipca 2011

na dziś ma może ktoś odstąpić bilety na 20:00 do ergo areny?
Ewkaa
-

dodano: 7 lipca 2011

Folder z Finałów Ligi Światowej Ergo Arena Witam, jestem kibicem siatkówki i jako że nie będę mógł przyjechać na finał...
~Jarek Wlodarczyk
-

dodano: 3 lipca 2011

Poszukuję wzmocnień Witam poszukuję wzmocnień do drużyny, poszukiwany libero, środek bloku,...
~Ja
5

dodano: 12 stycznia 2011

Ktoś chętny- Gdańsk? Czesc, Mamy 2 wolne miejsca na siatkę w środę na 20 Żabianka. Ktoś chętny?...
~Natala
3

dodano: 31 maja 2011

XIII Pomorski Piknik Siatkówki informacje na stronie: http://www.tlps.boo.pl/index.php?id1=3&id2=2011&id3=112
~Jarecki
-

dodano: 6 czerwca 2011

Zbieram ekipę na plażówkę w Gdyni witam, poszukuję rzetelnych ludzi do pogrania regularnie w siate na plazy w...
~Tomek
-

dodano: 3 czerwca 2011

Chętny do gry Gdańsk. Witam. Z chęcią zagram z jakąś grupą amatorsko w siatkówkę w okolicach...
~michal
-

dodano: 1 czerwca 2011

X Otwarty Turniej Siatkówki !!! http://forum.trojmiasto.pl/Sport-c1,12.html
~Europrojekt
-

dodano: 30 maja 2011

Siatkówka Gdynia - wolne miejsca Witam, od kilku lat gramy ze znajomymi w środy 20-21:30 na sali w II LO,...
~marcza
1

dodano: 1 kwietnia 2011

siatkówka na plazy SOPOT Witam, zwracam się do osób chcacych 2 razy w tygodniu zbierac sie na plazy w...
rosamaster
-

dodano: 9 maja 2011

siatkówka - sopot Od września z gronem znajomych wracamy do gry, sala duża i wysoka, kilka osób...
~siatkarz
7

dodano: 1 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
1764

381

wątków

do góry